Toto emočně náročné novoluní, které nastane v pondělí 4. února, je důležité pro osoby narozené ve Vodnáři a nejen pro ně. Očekávejte neočekávané v pracovní rovině. Saturn spojil své síly s Plutem a sestupným uzlem v Kozorohu. Tento týden se budou dít zásadní osudové situace. Co přinese Luna ve Vodnáři jednotlivým znamením? ČTĚTE VE SPECIÁLNÍM TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Novoluní vám nabídne možnost nového přátelství. Berani by měli chodit do společnosti a mezi lidi, jelikož mohou potkat důležitou osobu pro jejich budoucnost. Novoluní je nasměruje ke splnění snů a dostanou se do společnosti, do které touží zapadnout a patřit. Jak to budete mít v ložnici? To se dozvíte ve fotogalerii.

5 nejnevypočitatelnějších znamení zvěrokruhu: Nikdy nevíte, co zas provedou

5 nejnevypočitatelnějších znamení zvěrokruhu: Nikdy nevíte, co zas provedou

Nejsou nudní, ale také na ně není spoleh, alespoň podle astrologů. Spontánní a vzrušující, inspirativní, ale někdy jdou pořádně na nervy. Víte, která znamení to jsou?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býkům otevírá novoluní cestu ke kariéře, pracovního postupu. Býci toužící po nové práci, ji dostanou. Potíže s vaší polovičkou budou gradovat. Ani jeden nechcete ustoupit. Měli byste zvolit kompromis. Zkuste být empatičtí, velmi vám to usnadní jednání s lidmi. Zjeví se vám někdo z minulosti. Kdo to bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Novoluní přináší cestu do ciziny, nebo napojení na zahraničí. V pracovních povinnostech budete mít trochu větší chaos, ale vy si s ním nakonec velmi dobře poradíte. Nic neberete momentálně vážně, prostě si jen užíváte všeho, co život nabízí. Což vám jenom prospěje. Blížence čeká šance na lásku. Kdo se jim připlete do cesty? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Neustále se bojíte o peníze, ale to vám nepomůže. Naučte se s nimi raději lépe hospodařit. O novoluní, Raci dostanou příležitost k lepšímu výdělku. Mohou výhodně prodat, koupit či získat hypotéku. Nenechte se od partnera tyranizovat. Jste velká osobnost a ten druhý by s tím mohl mít problémy. Jak to bude se sexem? To se dozvíte ve fotogalerii.