Každé znamení horoskopu má své silné, ale i slabé stránky, se kterými je dobré počítat. Zjistěte, jaké jsou ty vaše, nebo třeba vašeho partnera. Pak vás nic nezaskočí!

Přiznat si vlastní slabiny je prvním krokem k tomu, aby se s nimi člověk naučil nějak vyrovnávat. Stejně tak je dobré i u druhých vědět, jaké jsou jejich nedostatky, abyste se zbytečně nevytáčeli tím, co nejde změnit. Jaké slabé stránky mají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Nejlepší relax podle zvěrokruhu? Býci sportují, Váhy se nechají hýčkat

Nejlepší relax podle zvěrokruhu? Býci sportují, Váhy se nechají hýčkat

Nejlepší relax podle zvěrokruhu? Býci sportují, Váhy se nechají hýčkat

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Největší slabinou všech Beranů je jejich netrpělivost. Jakmile něco trvá déle než pět minut, začnou s nimi šít všichni čerti a mají pocit, že snad dřív umřou, než se dočkají konce. Tak protivné, jako při čekání, je jindy nezažijete. Kromě toho jsou to zatvrzelí paličáci, a i když si toho jsou třeba vědomi, nic moc s tím nenadělají: jakmile se zaseknou, nepohne s nimi ani pár volů. V neposlední řadě jim dělá problém jakkoli organizovat svůj život. Do věcí se spíš impulzivně ženou, než aby je pečlivě plánovali.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nemají rádi změny, a jak musí vybočit ze své zavedené rutiny, je zle. Jestli nějakou životní situaci absolutně nezvládají, je to stěhování. Nutnost vytrhnout se z kořenů a opustit domov, který znají, je pro ně naprosto nesnesitelná a neví si s ní rady. Projevuje se při ní i jejich fixace na materiálno, absolutně se neumí loučit s věcmi. Býci jsou taky pěkní lenoši, a pokud jim nad hlavou někdo nepráská bičem, ani se nehnou. Ačkoli jsou houževnatí, když už se do něčeho pustí, motivace není jejich parketa.