Skutečný smysl našeho života (nebo jak ho můžeme nalézt) podle znamení zvěrokruhu

Každé znamení ve zvěrokruhu je uzpůsobeno pro naplnění určitého životního účelu. A přestože se konkrétní smysl života od člověka k člověku bude určitě lišit, u lidí narozených v témže znamení najdeme některé shodné charakteristiky, které mají základ právě v jejich znamení.

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Některým znamením to mezi sebou klape, jiným to pěkně skřípe. Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého. Jak uspíšit její nalezení a s jakým znamením vám to bude klapat?

Doporučené články Číst více

Na základě těchto charakteristik je pak pravděpodobnější, že lidé narození ve stejném znamení budou mít podobný pohled na smysl svého života.

Jste tedy připraveni zjistit, co je smyslem vašeho života? Udělali jsme pro vás malý průzkum. Podrobně jsme prozkoumali každé znamení ve zvěrokruhu, a pokud vás zajímá, co jsme zjistili, čtěte dále. 

BERAN (21. březen–19. duben)


Lidé narození ve znamení Berana si berou za vzor někoho, kdo je na tom lépe než oni sami, a pak se vždy je překonat.

Beran je soutěživé a ctižádostivé znamení sršící nadšením. Lidé narození v tomto znamení chtějí pro svět vytvořit ty nejlepší a nejpokrokovější věci nebo lámat světové rekordy.

Planety a znamení – jak nás ovlivňují?

Planety a znamení – jak nás ovlivňují?

Jaké planety spojují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Myslíte, že k vám patří vášnivý Mars, tvůrčí Uran, spravedlivý Saturn, šťastný Jupiter, vrtkavý Měsíc anebo ohnivé Slunce? Podívejte se, jak to s vámi vypadá!

Doporučené články Číst více

Tito lidé se děsí představy, že by upadl do zapomnění, nebo že by si u nikoho nezískal respekt a úctu.

Smyslem života lidí narozených ve znamení Berana je přinášet světu pokrok, ať už je to v oblasti technologie, umění, vědy atd.

Ať už se jedná o cokoliv, velmi rychle zjistíme, že jsou to právě lidé narození ve znamení Berana, kteří jsou ve své oblasti novátory. I další převratný objev bude určitě pocházet z jejich dílny.

BÝK (20. duben–20. květen)


Býk je zemským znamením, což znamená, že lidé narození v tomto znamení usilují o dosažení stability. Smyslem života lidí narozených ve znamení Býka je proto navazování a udržování spolehlivých mezilidských vztahů.

Pro tito lidi je příznačné, že chtějí být někým, komu lze vždycky důvěřovat a že tu pro nás budou vždy, když je budeme potřebovat.

Lidé narození ve znamení Býka se chtějí postarat o to, aby nikdo netrpěl nedostatkem, protože se cítí jistě a klidně jen v případě, když vědí, že nikomu nic nechybí. Tito lidi si chtějí být jisti, že nikdo není sám a že každý má někoho, komu na něm záleží.

Osoby narozené ve znamení Býka chtějí být ve svých vztazích tou nosnou konstrukcí, díky které se vztah nerozpadne a přetrvá. Platí to stejně pro romantické, jakož i přátelské vztahy.

BLÍŽENCI (21. květen–20. červen)


Lidé ve znamení Blíženců jsou ti nejspolečenštější lidé, se kterými se můžeme setkat. Smyslem jejich života je spojovat lidi dohromady.

Možná si to ani neuvědomují, ale jejich ochota prohodit pár slov například s cizincem ve vlaku nebo pozvat nesmělého nového kolegu na skleničku vína na konci namáhavého týdne může lidem opravdu významně změnit život, samozřejmě k lepšímu.

Lidem ve znamení Blíženců se daří sbližovat i takové lidi, kteří by za normálních okolností spolu možná ani nezačali mluvit.

Tito lidé se často postarají o to, abychom se znali s naší osudovou láskou, nebo abychom si našli nové přátele, pokud jsme se právě přistěhovali do nového města.

Ve spojování lidí jsou lidé ve znamení Blíženců zkrátka skvělí.