Každý máme nějaké skryté schopnosti a talenty, které nevyužíváme, i když bychom měli. Zjistěte, jaké netušené schopnosti se skrývají právě ve vás.

 

Jak vědět, pokud jste jeho prioritou # 1 na základě jeho znamení zvěrokruhu

Jak vědět, pokud jste jeho prioritou # 1 na základě jeho znamení zvěrokruhu

Myslíš si, že víš, ale nemůžeš si být jistý: jsi jeho prioritou číslo jedna? A jsou to především priority mužů?

Doporučené články Číst více

Beran

Máte dobrou fyzickou kondici a jste i výborní vyjednávači, schopní „vymámit z jalové krávy tele“. Vaše s.xuální fantasie je nevyčerpatelná a vaši milenci na vás dlouho vzpomínají. A co je hlavní trumf? Vaše víra, že můžete dosáhnout toho, po čem opravdu toužíte.

Býk

Jste velcí milovníci požitků. Milujete jídlo, pití, krásno, ale zároveň máte i praktickou stránku, která vám umožňuje všechny tyhle věci pořídit co nejvýhodněji.
Jste také skvělí v umění tantrického s.xu, protože kombinujete citlivost a trpělivost. Vaše ruce jsou mimořádně citlivé, pokud jde o masáže, máte léčitelské schopnosti.

Blíženec

Jste duší večírků, umíte rozjet zábavu a umíte také využít kontaktů ve svůj prospěch. Dokážete být diplomat, pokud o to jde.
Jste ale také velmi zvědaví i zvídaví, prozkoumáváte detailně objekt svého zájmu. Vaše další skryté talenty podle vašeho znamení zvěrokruhu jsou přirozená schopnost svádět a vyznáte se v tlačenici.

Rak

Jste jedním z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu, jste ideálním zpovědníkem. Vaše láska  nabízí stabilitu a teplo domova a jste schopni lidi propojovat. Pokud jde o umění, vytváříte magické světy a pro vaše blízké je požehnáním vaše schopnost bezbolestně ušetřit peníze.

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednot

Doporučené články Číst více