Každý máme nějaké skryté schopnosti a talenty, které nevyužíváme, i když bychom měli. Zjistěte, jaké netušené schopnosti se skrývají právě ve vás.

 

Horoskop na dnešní den - Pátek 28-08-2020 - Vyhněte se dnes místům, která jsou považována za nebezpečná...

Beran

Máte dobrou fyzickou kondici a jste i výborní vyjednávači, schopní „vymámit z jalové krávy tele“. Vaše s.xuální fantasie je nevyčerpatelná a vaši milenci na vás dlouho vzpomínají. A co je hlavní trumf? Vaše víra, že můžete dosáhnout toho, po čem opravdu toužíte.

Býk

Jste velcí milovníci požitků. Milujete jídlo, pití, krásno, ale zároveň máte i praktickou stránku, která vám umožňuje všechny tyhle věci pořídit co nejvýhodněji.
Jste také skvělí v umění tantrického s.xu, protože kombinujete citlivost a trpělivost. Vaše ruce jsou mimořádně citlivé, pokud jde o masáže, máte léčitelské schopnosti.

Blíženec

Jste duší večírků, umíte rozjet zábavu a umíte také využít kontaktů ve svůj prospěch. Dokážete být diplomat, pokud o to jde.
Jste ale také velmi zvědaví i zvídaví, prozkoumáváte detailně objekt svého zájmu. Vaše další skryté talenty podle vašeho znamení zvěrokruhu jsou přirozená schopnost svádět a vyznáte se v tlačenici.

Rak

Jste jedním z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu, jste ideálním zpovědníkem. Vaše láska  nabízí stabilitu a teplo domova a jste schopni lidi propojovat. Pokud jde o umění, vytváříte magické světy a pro vaše blízké je požehnáním vaše schopnost bezbolestně ušetřit peníze.

Přátelství podle zvěrokruhu. Býci jsou spolehliví, s Blíženci můžete mluvit o všem

Přátelství podle zvěrokruhu. Býci jsou spolehliví, s Blíženci můžete mluvit o všem

Přátele ke svému životu potřebujeme. Podporují nás, je s nimi zábava a taky nás vyzývají k tomu, abychom zkoušeli nové věci. Je váš přítel skutečně pokaždé tam, kde ho potřebujete? A jací jste jako přátelé vy? Mají vás ostatní rádi, nebo byste se nad sebo

Doporučené články Číst více