Znamení zvěrokruhu vypovídá hlavně o vaší osobnosti a o tom, co máte rádi.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) 

Berani mají rádi originální věci, takže je na haloweenské párty rozhodně nepotkáte v něčem, co měl už na sobě snad každý. Žádná jeptiška, čarodějnice nebo upír. Vymyslí si jeden z nejoriginál­nějších kostýmů všech dob. Půjdou totiž za odpadkový koš! S tímto kostýmem si však rozhodně neštrejchnete!

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (06-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (06-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

 Býk odjakživa miluje červenou barvu a taky ví, že mu moc sluší. Má rád, když je středem pozornosti, takže rozhodně nebude stát v koutě. Určitě půjde za červenou karkulku, která bude pořádně žhavá. Krátká sukýnka a červené podpatky budou to pravé ořechové. Váš kostým bude natolik s..xy, že budete rozdávat každému své číslo.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

 Blíženec vždycky přemýšlí o kostýmu na halloweenskou party na poslední chvíli. Bylo by dobré, kdybyste se tento rok připravili alespoň týden dopředu a vymysleli, za co vůbec vyrazíte. Mohlo by to totiž dopadnout tak, že v půjčovně kostýmů na vás zůstane jen kostým prasátka. To byste určitě nechtěli…