STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou v posteli pořádní ďáblíci, nejspíš si ale budou muset pohrát sami se sebou, protože zrovna v tomto období nemají nikoho při ruce. V minulých měsících totiž dost zlobili a manželka se od nich odstěhovala. V zimě budou muset být holt poustevníci.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi milují zimní období, kdy se mohou naladit nejen na Vánoce, ale také na bílý sníh. Nakoupí si do bytu všechny možné dekorace, jako jsou svíčky, polštáře, papuče a rozhodně nezapomenou ani na chundelatou deku. Toto období je pro ně jak stvořené s jejich kamarádkou ve znamení Raka nebo Ryb.

Žárlivost jako nemoc

Žárlivost jako nemoc

Seznamování a zamilovanost jsou krásné, ale žárlivost je nesnesitelná. Nikomu se nelíbí, když mu partner dělá scény kvůli drobnosti. Jak jsou na to jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář chladné počasí zrovna dvakrát nemusí, ale co opravdu miluje jsou tlusté ponožky, které si může navléknout po celém dni v práci. Tuto podivnou úchylku sdílí se svou láskou, která je také ve Vodnáři. Společně se uvelebí na pohovce a budou koukat na Teorii velkého třesku.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou něžné osůbky, které si myslí, že žijí v době Shakespeara. Nebude to sice úplně příběh jako Romeo a Julie, ale zažijí něco obdobného. Do svého hnízdečka lásky je totiž pozve znamení Panny a pak se budou dít věci. Nejdřív romantika jako blázen, poté exploze vášně!