STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou v posteli pořádní ďáblíci, nejspíš si ale budou muset pohrát sami se sebou, protože zrovna v tomto období nemají nikoho při ruce. V minulých měsících totiž dost zlobili a manželka se od nich odstěhovala. V zimě budou muset být holt poustevníci.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi milují zimní období, kdy se mohou naladit nejen na Vánoce, ale také na bílý sníh. Nakoupí si do bytu všechny možné dekorace, jako jsou svíčky, polštáře, papuče a rozhodně nezapomenou ani na chundelatou deku. Toto období je pro ně jak stvořené s jejich kamarádkou ve znamení Raka nebo Ryb.

Jaké jsou vaše 3 nejlepší vlastnosti, díky kterým vás lidé milují? To zjistíte podle svého znamení zvěrokruhu!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář chladné počasí zrovna dvakrát nemusí, ale co opravdu miluje jsou tlusté ponožky, které si může navléknout po celém dni v práci. Tuto podivnou úchylku sdílí se svou láskou, která je také ve Vodnáři. Společně se uvelebí na pohovce a budou koukat na Teorii velkého třesku.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou něžné osůbky, které si myslí, že žijí v době Shakespeara. Nebude to sice úplně příběh jako Romeo a Julie, ale zažijí něco obdobného. Do svého hnízdečka lásky je totiž pozve znamení Panny a pak se budou dít věci. Nejdřív romantika jako blázen, poté exploze vášně!