LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro lásku jsou přímo stvořeni, umí okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a jejich protějšek se v jejich blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Proto také bude rád hřát své milenky, které má většinou také v ohnivém znamení.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Přestože jsou to vcelku realistické duše, v jejich nitru se také skrývá kousek romantika. Když je to zasáhne, zapálí svíčky, pustí romantický film a pozvou milou Rybu do svého bytečku. Nakonec spolu skončí v posteli, ve které se budou tulit ještě několik dní.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 11-02-2021 - V poslední době máte stále více nápadů a přání i předsevzetí, ale s jejich realizací už to tak slavné není...

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou takové nemastné a neslané. Nenávidí zimu a pokud ještě prší, zaručeně dostanou depresi jako hrom. Zimu tak stráví pod tlustou peřinou, v ruce kapesníčky na smrkání a z bytu bude znít Mozartova sonáta. Prostě deprese prvního kalibru.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Oplývají magnetismem a vášní a jsou skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Štíři proto využívají postel hlavně k s.xu, na nějaké romantické lenošení je moc neužije. Skvěle si to užijí se Lvem.