LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro lásku jsou přímo stvořeni, umí okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a jejich protějšek se v jejich blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Proto také bude rád hřát své milenky, které má většinou také v ohnivém znamení.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Přestože jsou to vcelku realistické duše, v jejich nitru se také skrývá kousek romantika. Když je to zasáhne, zapálí svíčky, pustí romantický film a pozvou milou Rybu do svého bytečku. Nakonec spolu skončí v posteli, ve které se budou tulit ještě několik dní.

VELKÝ JARNÍ HOROSKOP: Vodnáře čeká období plodnosti, Berany finanční nezávislost

VELKÝ JARNÍ HOROSKOP: Vodnáře čeká období plodnosti, Berany finanční nezávislost

Jaro je obdobím velké energie. Otepluje se, prodlužují se dny a je to doba nového růstu. Jarní rovnodennost je okamžik, kdy Slunce vstupuje do znamení Berana. Jak na tom budou v tomto ročním období jednotlivá znamení?

Doporučené články Číst více

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou takové nemastné a neslané. Nenávidí zimu a pokud ještě prší, zaručeně dostanou depresi jako hrom. Zimu tak stráví pod tlustou peřinou, v ruce kapesníčky na smrkání a z bytu bude znít Mozartova sonáta. Prostě deprese prvního kalibru.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Oplývají magnetismem a vášní a jsou skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Štíři proto využívají postel hlavně k s.xu, na nějaké romantické lenošení je moc neužije. Skvěle si to užijí se Lvem.