Někdo sice ulehne s nepříjemnou chřipkou, ale některá znamení zvěrokruhu se budou mít opravdu skvěle. Lenošení pod dekou si budou užívat nejen s lahodným čajem, ale také s dalším znamením zvěrokruhu. S kým se zachumláte vy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Jeho vládnoucí planetou je Mars, takže nějaké romantické chvilky ho opravdu nezajímají. Jediný, s kým skončí na zimu v posteli bude jeho pes. Společně si pustí playstation a takto přečkají krutou zimu.

Horoskop na dnešní den - Neděle (17-11-2019) - Starší Berany dnes možná rozladí nějaký příznak stárnutí.

Horoskop na dnešní den - Neděle (17-11-2019) - Starší Berany dnes možná rozladí nějaký příznak stárnutí.

Partner pak nedokáže přesvědčit, že nový šedý vlas nebo vráska vlastně sluší. Chmury se ale dají rozehnat ve společnosti, kde pocítíte zájem opačného pohlaví. Je silný sklon k lenošení a melancholii.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci nejenže milují dobré jídlo, ale také rádi lenoší. Se svou drahou polovičkou, která je vzdušné znamení Blížence, se budou válet snad každý den. Rozhodně u toho nebude chybět ani pohoštění a klidně to všechno sfutrují i na prostěradle.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec si užije zimu se svým milovaným Býkem. Nakoupí důkladné zásoby jídla a do postele si připraví pořádnou hostinu. Pravděpodobně budou tak najezení, že se z postele nezvednou hodně dlouho.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je citlivka, takže rozhodně nebude chladné zimní dny trávit sám. Potřebuje být neustále s někým kontaktu, hladit se a vyznávat si city. Do své oblíbené postýlky tak hupsne velmi rád s Kozorohem, který se také rád tulí.