Někdo sice ulehne s nepříjemnou chřipkou, ale některá znamení zvěrokruhu se budou mít opravdu skvěle. Lenošení pod dekou si budou užívat nejen s lahodným čajem, ale také s dalším znamením zvěrokruhu. S kým se zachumláte vy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Jeho vládnoucí planetou je Mars, takže nějaké romantické chvilky ho opravdu nezajímají. Jediný, s kým skončí na zimu v posteli bude jeho pes. Společně si pustí playstation a takto přečkají krutou zimu.

Dominantní, starostliví, benevolentní: Jací jsou muži otcové podle znamení zvěrokruhu

Dominantní, starostliví, benevolentní: Jací jsou muži otcové podle znamení zvěrokruhu

S Blížencem se děti nebudou nikdy nudit, pro jeho všestrannost ho přeci také milujete! Otcové Blíženci jsou milovníky nejrůznějších dětských her. Stereotyp nesnášejí. Děti je budou milovat a těšit se na rozmanitost zábavy. Dopřejte svému Blíženci čas od č

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci nejenže milují dobré jídlo, ale také rádi lenoší. Se svou drahou polovičkou, která je vzdušné znamení Blížence, se budou válet snad každý den. Rozhodně u toho nebude chybět ani pohoštění a klidně to všechno sfutrují i na prostěradle.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec si užije zimu se svým milovaným Býkem. Nakoupí důkladné zásoby jídla a do postele si připraví pořádnou hostinu. Pravděpodobně budou tak najezení, že se z postele nezvednou hodně dlouho.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je citlivka, takže rozhodně nebude chladné zimní dny trávit sám. Potřebuje být neustále s někým kontaktu, hladit se a vyznávat si city. Do své oblíbené postýlky tak hupsne velmi rád s Kozorohem, který se také rád tulí.