Do kina se vám nechce a šachy váš partner neumí? Tak to je ideální čas na pořádnou soulož. A někdo by se mohl chtít i rozmnožovat. Které znamení je vhodné pro vás? S kým je dobré pracovat na miminku?

že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napovědí, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Úžasné! Toto pro vás vždy udělají (nejen) ve vztahu jednotlivá znamení! Podívejte se, v jaké situaci se na ně obrátit.

Úžasné! Toto pro vás vždy udělají (nejen) ve vztahu jednotlivá znamení! Podívejte se, v jaké situaci se na ně obrátit.

...Vyslechne si Vás jako nikdo jiný a Vám se neuvěřitelně uleví. Zároveň Vám podá užitečné rady, protože stoupenci tohoto znamení sami bývají citliví, takže je dost pravděpodobné, že podobné pocity již sami zažili.

Doporučené články Číst více

Pokud jste single a za každou cenu chcete najít vhodného partnera, tak se podívejte do našeho milostného přehledu. Hned budete vědět, koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť. Pokud už partnera máte a chce se rozmnožovat, tento horoskop je tu pro vás.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel není pro vás dobrý měsíc. Pokud si myslíte, že váš partner je pro vás ideální, tak počkejte na jaro. V podzimních měsících důsledně užívejte antikoncepci.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Hvězdy jsou vaší lásce pozitivně nakloněné, a tak se nebojte, že byste nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina listopadu. Rozmnožovat se můžete s Býkem a Kozorohem. Ryby nebrat, ty jsou na vás moc studené.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny. Právě v tuto dobu budete mít planety vhodně nastavené pro rozmnožování. Ideálním partnerem pro vás je Beran a Kozoroh. Pozor na styky se Štírem, aby se vám nenarodilo postižené miminko.

Důvod, proč na vás nesedí definice vašeho znamení? Máme odpověď pro každého

Důvod, proč na vás nesedí definice vašeho znamení? Máme odpověď pro každého

Mají vás za pedanty, lidi do větru nebo citlivky? Nic není černobílé! Je čas učinit těmto stereotypům přítrž. My víme, že i Panny dokážou být nepořádné, Blíženci svědomití a Raci zásadoví.

Doporučené články Číst více

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Díky intenzivnímu vnímání erotiky a lásky vstupujete do naprosto nové etapy života. Vychutnali jste si letní romantické chvíle a v říjnu i listopadu se můžete začít množit. Ideálním partnerem, se kterým mít miminko, je člověk narozený ve Štíru. Může to být klidně soused, do kterého byste to nikdy neřekli.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Do času jste vstoupili sebevědomě a povýšenecky. Myslíte si, že jste králem lovu a že je ideální čas na miminko. Má to ale háček. Miminko můžete na podzim zplodit zase jen se Lvem. S jiným znamením se vám to prostě v tuto chvíli nepodaří.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panna si na toho pravého partnera musí počkat až do léta. Není vhodné se v tuto chvíli množit. Nedopadne to dobře. Podle hvězd vám hrozí dokonce potrat. Hvězdy opravdu není radno brát na lehkou váhu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V jste zažili kvalitní románek a nyní dítě už čekáte, ani o tom nevíte. Váhy jsou na podzim tak , že miminko je na cestě snad po prvním polibku. A to se přesně stalo vám. Gratulujeme, určitě se vám narodí zdravé mimčo.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Usmálo se štěstí i na jedovaté Štíry. S kým je ideální založit rodinu? Určitě s Rakem. On je opravdu ideální volbou. A hvězdy předpovídají, že bude také ideálním rodičem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přestože býváte pravidelně vášniví, letos na lásku prostě nějak nemáte chuť. A rozmnožování byste také měli odložit. Stejně budete střílet slepými, takže žádné těhotenství se na 99 procent konat nebude.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou sice tajemní, ovšem také velmi výkonní. Jakmile Kozoroh o někoho zavadí svým růžkem, může z toho být nejen velká láska, ale také miminko. Dávejte si pozor na alkohol. Zejména lehce opití můžete otěhotnět opravdu s každým.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, pak je tu ideální doba pro založení rodiny. A v zimě to bude ještě o chlup lepší. K množení nepoužívejte lidi ve znamení Štíra. Ostatní znamení jsou pro vás rozhodně lepší volbou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby vstoupily do podzimního času jako velcí romantici. Mají sice trochu studené čumáky, ale při kvalitní postelové rozehřívačce se to překoná. Tady je šance k otěhotnění tak 50 na 50. A Ryba k Rybě sedá, takže tady je vhodné hledat parťáka pro založení rodiny.

Zdroj: