Do kina se vám nechce a šachy váš partner neumí? Tak to je ideální čas na pořádnou soulož. A někdo by se mohl chtít i rozmnožovat. Které znamení je vhodné pro vás? S kým je dobré pracovat na miminku?

že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napovědí, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Jaké výhody a nevýhody má randit s ním podle toho, co je ve znamení?

Jaké výhody a nevýhody má randit s ním podle toho, co je ve znamení?

Zkuste se ho na dalším rande zeptat, co je ve znamení. Možná vám to o něm něco prozradí.

Doporučené články Číst více

Pokud jste single a za každou cenu chcete najít vhodného partnera, tak se podívejte do našeho milostného přehledu. Hned budete vědět, koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť. Pokud už partnera máte a chce se rozmnožovat, tento horoskop je tu pro vás.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel není pro vás dobrý měsíc. Pokud si myslíte, že váš partner je pro vás ideální, tak počkejte na jaro. V podzimních měsících důsledně užívejte antikoncepci.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Hvězdy jsou vaší lásce pozitivně nakloněné, a tak se nebojte, že byste nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina listopadu. Rozmnožovat se můžete s Býkem a Kozorohem. Ryby nebrat, ty jsou na vás moc studené.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny. Právě v tuto dobu budete mít planety vhodně nastavené pro rozmnožování. Ideálním partnerem pro vás je Beran a Kozoroh. Pozor na styky se Štírem, aby se vám nenarodilo postižené miminko.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (07-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (07-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Díky intenzivnímu vnímání erotiky a lásky vstupujete do naprosto nové etapy života. Vychutnali jste si letní romantické chvíle a v říjnu i listopadu se můžete začít množit. Ideálním partnerem, se kterým mít miminko, je člověk narozený ve Štíru. Může to být klidně soused, do kterého byste to nikdy neřekli.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Do času jste vstoupili sebevědomě a povýšenecky. Myslíte si, že jste králem lovu a že je ideální čas na miminko. Má to ale háček. Miminko můžete na podzim zplodit zase jen se Lvem. S jiným znamením se vám to prostě v tuto chvíli nepodaří.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panna si na toho pravého partnera musí počkat až do léta. Není vhodné se v tuto chvíli množit. Nedopadne to dobře. Podle hvězd vám hrozí dokonce potrat. Hvězdy opravdu není radno brát na lehkou váhu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V jste zažili kvalitní románek a nyní dítě už čekáte, ani o tom nevíte. Váhy jsou na podzim tak , že miminko je na cestě snad po prvním polibku. A to se přesně stalo vám. Gratulujeme, určitě se vám narodí zdravé mimčo.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Usmálo se štěstí i na jedovaté Štíry. S kým je ideální založit rodinu? Určitě s Rakem. On je opravdu ideální volbou. A hvězdy předpovídají, že bude také ideálním rodičem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přestože býváte pravidelně vášniví, letos na lásku prostě nějak nemáte chuť. A rozmnožování byste také měli odložit. Stejně budete střílet slepými, takže žádné těhotenství se na 99 procent konat nebude.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou sice tajemní, ovšem také velmi výkonní. Jakmile Kozoroh o někoho zavadí svým růžkem, může z toho být nejen velká láska, ale také miminko. Dávejte si pozor na alkohol. Zejména lehce opití můžete otěhotnět opravdu s každým.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, pak je tu ideální doba pro založení rodiny. A v zimě to bude ještě o chlup lepší. K množení nepoužívejte lidi ve znamení Štíra. Ostatní znamení jsou pro vás rozhodně lepší volbou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby vstoupily do podzimního času jako velcí romantici. Mají sice trochu studené čumáky, ale při kvalitní postelové rozehřívačce se to překoná. Tady je šance k otěhotnění tak 50 na 50. A Ryba k Rybě sedá, takže tady je vhodné hledat parťáka pro založení rodiny.

Zdroj: