Najít lásku na celý život rozhodně není snadné. Každý má totiž jiné charakterové rysy, jiné zájmy a priority.

Hledání toho správného partnera, který se k nám bude nejlépe hodit, a který nás v tom nejlepším případě provede celým životem, není snadný úkol. Dnešní horoskop vám s tím však může pomoci. Podíváme se, jak prožívají lásku jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Jak kazíte vztah podle vašeho znamení horoskopu? Tohle jsou ty nejhorší slabiny každého!

Znamení Beran

Lidé narození ve znamení Berana prožívají svou zamilovanost naplno. Svého partnera si střeží jako oko v hlavě a nejraději by ho měli stále na očích. Pro Berany nesmí ve vztahu chybět zábava a pořádný kus vášně. Nejlépe si rozumí s Blíženci, Lvy a Střelci.

Znamení Býk

Romantika a pevná půda pod nohama. To je to, co Býci očekávají od vztahu již od samotného začátku. Namísto lásky na jednu noc dává přednost plnohodnotnému a pevnému vztahu. Skutečná láska ho čeká se starostlivou Pannou či vyrovnaným Kozorohem.

Znamení Blíženci

Ve vztahu s Blížencem můžete očekávat naplnění láskou, plno zábavy, ale také svobodu a touhu po objevování. V tomto směru jsou si s Blíženci budou nejlépe rozumět lidé narození ve znamení Střelce, či Vodnáře. Pro veselou povahu Blíženců pro ně zemská znamení často nemají pochopení.

Znamení Rak

Pro lidi narozené pod nadvládou Raka jsou největší prioritou spokojená rodina, domácí pohoda a hlavně porozumění. Od svého protějšku očekává absolutní souznění. Toto spojení nejlépe funguje se Štíry, ale také s Kozorohem.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (11-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte...

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (11-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte...

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více