Loňský rok 2018 nám nabídl, jak už to osmičkové roky dělají, mnoho problémů k řešení. Na některých jsme si možná vylámali zuby, jiné jsme úspěšně zvládli. Jak příznivá nám bude „devatenáctka“? Jedná se o rok vepře, který podle čínské astrologie začne 5. února a pohlédne na ostatní zrozence s typickou citlivostí a přívětivostí.

Krysa

Zrozenci všetečného myšího znamení si mohou v roce 2019 dořešit to, co v uplynulém roce nestihli. Zejména se to týká vztahů s nejbližšími či s kolegy. V tomto roce se vám bude volněji dýchat a budete ve větší pohodě, proto se můžete zhluboka nadechnout a jít pozitivně dořešit či poopravit to, co se v minulém roce vztahově nepovedlo. Rok 19 bude také plný objevů, a to na milostném i materiálním poli. Proto mějte oči otevřené, abyste nepřehlédli ten svůj „nevybroušený diamant“.

Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Všechny ženy jsou z jisté části čarodějnice. Ať už to popíráte nebo ne, každá z nás používá magické kouzla, aniž by o tom sama věděla. Takovou schopnost má téměř každá žena, stačí ji jen naštvat …

Doporučené články Číst více


Buvol


V roce 19 budou buvoli extrémně vynikat ve všem, v čem jsou silní. Vaše trpělivost se vám osvědčí v práci, pokud nebude průchozí jedna cesta, zkusíte jinou, svých cílů prostě dosáhnete. A nezůstane to nepovšimnuto. Vyplatí se vám vaše láska ke starým věcem, které mají příběh. Může to přinést do vašeho života nové hodnoty, možná i peníze. Vytrvalost ve vztahu bude také oceněna, váš protějšek pochopí, že lepšího partnera nenajde. Nezadaným bude přát štěstí v hledání, na cestě za láskou obrazně „obraťte každý kámen“, ale neunáhlete se.


Tygr


Ten, koho jste si vyhlédli jako vhodnou oběť k lovu, stane se překvapivě vaší citovou jistotou. Proto byste měli trochu změnit pohled na lidi, kteří jsou odlišní než vy, kteří jsou prostě méně šelmami. Naučte se je ocenit. Tygr se umí za svým cílem hnát obrovskými skoky anebo ho dosáhnout plížením. Se skoky si ale dejte v letošním roce pozor, postupujte spíše obezřetně a stále se ujišťujte, odkud vítr fouká. Pokud nebudete opatrní, může se stát, že zatímco budete lovit, budete spíše loveni.


Zajíc


Vším heslem bude v roce 19 slovo intuice. Zrozenci Zajíce uplatní svou citlivost a jemnost, a to ve všech oblastech, ať už půjde o lásku, práci, umění nebo sebeprezentaci. V lásce to vypadá na romantický románek, možná až s nadčasovou platností. Jediné, co je třeba hlídat je to, abyste naslouchali skutečné intuici a instinktům, nikoliv převlečenému egu, které se za tyto přímé linky napojené na vyšší vedení rádo vydává. Pokud se tedy nenecháte ošálit vlastním egem, vězte, že nejlepšího rádce v tomto roce naleznete vždy sami v sobě.