Řekla byste o sobě, že jste žárlivá? A co když máte opravdu důvod? Jste spíš vášnivá a dáváte průchod emocím, anebo se naopak snažíte zachovat chladnou hlavu a uvažovat? Podívejte se, co na vás prozradí vaše znamení zvěrokruhu. 

Beran

Berani jsou vášniví i náladoví, což způsobuje, že jsou dost často žárliví. Jakmile se necítí ve vztahu bezpečně, okamžitě reagují přehnaně. Pokud máte vedle sebe Berana, pak se připravte na emocionální horskou dráhu. A když žárlí, je to doslova drama. V takovém případě raději odejděte z místnosti, jinak to skončí velkou hádkou.

Největší „lháři“ podle znamení zvěrokruhu: Vodnář nás vodí za nos, Rak se chytá do vlastní pasti!

Býk

I když v aréně působí býk dost agresivně, v reálném životě jsou Býcispíše racionální lidé, kteří se nenechají žárlivostí unést. Jsou trpěliví a chápaví, vědí, kdy má smysl pustit emoce ven. Pokud vás však Býk začne podezřívat, bude spíše sledovat náznaky, a když zjistí, že má k žárlivosti důvod, raději vztah ukončí.

Blíženci

Blíženci obecně moc nežárlí, a to z jednoho prostého důvodu. Sami mají totiž dost často máslo na hlavě. Vědí, že věrnost je náročná věc, ovšem zároveň věří, že je partner nepodvádí. Obvykle udrží svoje emoce pod kontrolou, nicméně čas od času se žárlivost projeví.

Rak

Raci mají velký talent na to, jak žárlivost zakrýt. Obecně ale moc nežárlí, protože obvykle jsou ve vztahu velmi angažovaní, zamilovaní a totéž očekávají od svého partnera. Když začnou žárlit, budou to držet uvnitř, dokud se vzduch nepročistí. Pozor, zradu nesnášejí, tu nikdy neodpustí.