Známý astrolog Raven Argoni vás provede prvním podzimním měsícem. Na co se zaměřit a na co si dát pozor? Víc se dozvíte v horoskopu. 

Beran

Zdraví, práce a všechno, co se týká kariéry vypadá velmi dobře. Berani se směle mohou pustit do hledání nových dobrodružství a třeba i do hledání zajímavější práce, zvláště když ta současná už neinspiruje k bezbřehému nadšení. Celkově úspěšnější budou Berani spíše v druhé polovině září 2019 než v té první.
Projeví se to i na celkovém zisku. Pokud vám hned na začátku září nebude všechno vycházet podle vašich představ, nezoufejte, během týdne se to zlepší. Starosti na Berany lehce dolehnou v oblasti partnerství. Snadno se vám stane, že najednou nebudete vědět, jestli vás ten druhý má opravdu rád, popřípadě jestli s vámi ještě chodí nebo už jen odchází.

Býk

Poklidné září, jak ze starých kalendářů, čeká téměř na všechny Býky. Na začátku znamení Býka se tetelí retrográdní Uran, z čehož se dá soudit, že Býci se budou v září stěhovat nebo se dopustí menší či větší rekonstrukce svého obydlí.
To samozřejmě neplatí úplně pro všechny Býky, ale pro ty aktivnější. Pozor si dávejte na bolest kloubů, zvláště pak na zápěstí, ramena a palce na rukou. Konstelace vás nabádají ke zpomalení pracovního tempa, nebojte se, všechno stihnete. Mnoho Býků se může dopustit drobné chybičky v prožívání svého osudu, protože se budou věnovat svým koníčkům a sportu, místo aby se věnovali vztahům a sexu. V opozici ke znamení Býka jsou v září 2019 Venuše a Jupiter, které hovoří o šťastném sexu.

Nejlepší muž podle znamení! Střelci jsou romantičtí, Ryby vás finančně zabezpečí

Nejlepší muž podle znamení! Střelci jsou romantičtí, Ryby vás finančně zabezpečí

Určitě byste ráda našla někoho, kdo bude splňovat vaše představy o manželství. Zkuste hledat budoucího manžela podle zvěrokruhu – některá znamení jsou totiž pro manželství vhodnější než jiná. Seřadili jsme je od nejlepších po ty nejhorší. Ovšem jestli se

Doporučené články Číst více

Blíženci

Pokud vás na poslední chvíli v srpnu překvapila nějaká větší nebo významná změna, přijdou ještě další změny v září. Nebude to pro vás vyloženě klidný měsíc, ale všemi konstelacemi, i těmi bouřlivějšími proplujete s klidným výrazem zkušeného mořského vlka a ze všech cest se opět šťastně vrátíte do klidných vod bezpečného přístavu.
Na letošní září se můžete dívat spíše jako na zdroj vzrušující zábavy a poučení. Víte, že se všichni Blíženci na přelomu srpna a září 2019 stěhovali? No, úplně všichni ne, někteří to stihli už v červenci, ale bylo jich hodně. V esoterice platí, že každé stěhování a přestěhování znamená novou životní šanci, čehož mohou využít i lidé, kteří jsou nemocní. Co bude v září důležitější, lékař nebo dobrý realitní makléř?
 

Rak

Nebude v září šťastnějšího znamení, než je Rak a to i přesto, že se většina Raků bude muset pustit do boje s někým, kdo je zrazuje a pomlouvá. Většina soutěží a bojů se odehraje v rámci řešení pracovní konkurence, ale Raci se ukáží jako rafinovaní a tvrdí bojovníci, kteří si dokáží udržet všechny výhody osobního vítězství na své straně.
Fyzická kondice a zdraví budou v pořádku, žádná nešťastná náhoda se nestane, takže, milí Raci, můžete se plně věnovat sobě, svým osobním úspěchům a cestě za dokonalým partnerským štěstím. Je možné, že se vám k nohám snese několik velmi zajímavých a žhavých vyznání lásky a nabídek na přátelství. Nejenom na fb.