Leden slibuje mnoho šancí, předsevzetí, a změn. Klapne to tentokrát, nebo se všechno zase vrátí do starých kolejí?

Beran


Mít ve svém znamení planetu síly Mars a planetu života Uran se může pro Berany ukázat jako správná výzva. Pokud jste něco nestihli dokončit ještě v minulém roce, tak velkou část úspěšně završíte v lednu 2019. Počítejte s tím, že při jednání s lidmi byste měli být vy ti aktivnější, protože, když budete čekat na inspiraci, pomoc nebo aktivní spolupráci, přicházející z okolí, tak budete čekat do února a možná ještě déle. Nejzajímavější oblast, kde se může něco změnit ve váš prospěch je po celý měsíc partnerství. Práce a zdraví budou stabilní.

Horoskop na dnešní den - Pondělí 21-09-2020 - Nedovolte, aby vám někdo tančil na hlavě...

Býk


V první polovině ledna 2019 budete mít pocit, že žijete spíše ve vakuu než v dynamické demokratické společnosti, bude mnoho věcí, se kterými budete zápasit a všechno půjde pomalu a neochotně. Všechno se začne rozjíždět až v polovině ledna, kdy jsou pro vás dobré konstelace hlavně pro práci, podnikání a rozumné investice. V lednu raději nikomu nepůjčujte peníze, pokud by někdo z vašeho okolí potřeboval pomoc a vy byste si mohli dovolit utrousit nějaký ten drobek ze stolu bohatcova, tak mu prachy raději rovnou dejte, nejsou dobré konstelace na návratnost vynaložených financí. V rámci zachování zdraví si dávejte pozor na nachlazení a dusivý kašel, raději si proti tomu něco kupte v lékárně.

Blíženci


Do nového roku jste vstoupili v naprostém klidu a s přehledem a klid a přehled se vás budou držet po celý leden 2019. Zlepší se vaše nálada a mysl a nebudete mít pocit, že vás všichni opustili. Pokud jste ještě koncem minulého roku přemýšleli, co s vámi bude a "jak to všechno dopadne", budete se v lednu 2019 cítit optimisticky a dobře naladěni. Příliv nových sil a inspirativního odhodlání vám pomůže překonat drobné potíže v oblasti práce a zdraví. Partnerství bude v pohodě a zvláště, pokud máte jako partnera Blížence, Štíra, Střelce nebo Kozoroha, budete ho (ji) pociťovat jako oporu a jistotu. Nikdo vás v lednu nezradí a nikdo se vás nepokusí okrást.

Rak


Už v lednu 2019 a později i v únoru můžete mít menší umělecké záchvaty, třeba se vás zmocní dojem, že byste mohli hrát ve filmu nebo že byste se mohli dostat do televize do nějakého sranda-seriálu. Konstelace jsou na to celkem dobré, prostě zkuste se dostat tam, kam vás srdce táhne, někdy se tomu říká, naslouchat hlasu své intuice, ale dávejte si pozor na podvodníky, kteří se často snaží využít pracovního či podnikatelského nadšení svých spoluobčanů, aby se na jejich účet obohatili. Takže, když se nenecháte využívat a nebudete pracovat zadarmo a naučíte se podepisovat jen ty správné a výhodné smlouvy, můžete v lednu učinit velký krok směrem k vrcholům vaší pracovní či profesní kariéry. Zdraví a partnerství bude v pohodě.