Zemská znamení

Býci, Panny a Kozorozi naopak moc věšteckých snů nemívají, navíc často zapomenou i to, co se jim zdálo. Jejich sny jsou hlavně o praktických záležitostech. Býk má nejvíce snů o jídle a oděvech, Panna o knihách a Kozoroh zase o plnění domácích povinností. Zemská znamení vídají ve snech často zvířata, rostliny a též části lidského těla.

Vzdušná znamení

Zvýšenou pozornost by svým snům měli obzvláště věnovat Blíženci, Váhy a Vodnáři. Blížencům napomohou sny vyřešit nejrůznější potíže, uvidí v nich totiž rozřešení pro danou situaci. Váhy se ve snech dozví o své nové lásce, jak bude vypadat a kde ji mohou potkat. Vodnářům sen napoví, kde se nachází pravda a podle toho se snadno zorientují při svém rozhodování.

Horoskop na dnešní den - Středa (23-10-2019) - Zmizí váš nepokoj a pocítíte nový příliv sil...

Horoskop na dnešní den - Středa (23-10-2019) - Zmizí váš nepokoj a pocítíte nový příliv sil...

Když se soustředíte na práci, máte nejlepší předpoklady dosáhnout uznání a s tím spojeného finančního zisku. Podzim se správným člověkem po boku může být romantičtější, než jste schopni si představit. Můžete rozvinout svou představivost, vzroste síla duch

Doporučené články Číst více

Ohnivá znamení

Berani, Lvi a Střelci jsou obdařeni velkou představivostí, jejich sny jsou hodně barvité, mohou se v nich setkávat i s různými slavnými osobnostmi. Beran a Střelec mají tendenci propadnout ve snu svodům lásky a vzdálených cest, význam jejich snů je tedy zejména varující. Lvi by si také měli dávat pozor, aby v nich jejich sen nevytvořil mylný dojem a nenechali se jím oklamat.

Když se budete snažit svým snům porozumět a naučit v nich číst, může vám to v mnohém život usnadnit. A jaké jsou nejčastější sny a noční vize? A co znamenají? To vám prozradíme zase příště.