Staří Keltové stromy uctívali a věřili, že jsou obdařeny magickou mocí. Vlastnosti lidí přirovnávali k vlastnostem vybraných stromů, a vytvořili tak vlastně „stromový“ horoskop. Princip je podobný jako u klasického zvěrokruhu, ale charakteristiky znamení a jejich množství jsou jiné. Vyhledejte si i vy svůj strom a zjistěte, jací jste.

Jedle (2. – 11. ledna, 5. července – 14. července)

Lidé narození ve znamení Jedle mají vynikající vkus, jsou náladoví a občas tvrdohlaví. Pečují o své blízké a je na ně spolehnutí. Mají mnoho přátel, ale i nepřátel. Jsou skromní, umí vést druhé a něco je naučit. Jedle je vznešená a pečlivá.

Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Topol (4. – 8. února, 1. – 14. května, 5. – 13. srpna)

Topol je náročný a rozporuplný. Má hezký vzhled a je odvážný jen ve chvílích, kdy je to opravdu nezbytné. Je velmi vybíravý a často osamělý. Má uměleckou povahu a je skvělým organizátorem. Velmi vážně bere partnerské vztahy.

Vrba (1. – 10. března, 3. – 12. září)

Vrby vynikají sebevědomím a rozmarností. Jsou většinou vzhledově velmi krásné a vynikají zejména svýma smutnýma očima. Člověk narozený ve Vrbě je empatický, má dobrý vkus a rád cestuje. Je velký snílek, často hodně neklidný s mnoha rozmary. Je upřímný a náročný. Žít s ním je těžké, pokud ale bude naslouchat sám sobě, může nalézt toho pravého partnera.

Líska (22. – 31. března, 24. září – 3. října)

Lidé narození ve znamení Lísky jsou okouzlující, laskaví, chápaví, ale také netrpěliví a náladoví. Často bojují za druhé, jsou upřímní a tolerantní partneři. Vědí, jak udělat dojem a jejich úsudek bývá velmi přesný. Mívají sklon k sebelítosti a těžko se vyrovnávají s kritikou.