Staří Keltové stromy uctívali a věřili, že jsou obdařeny magickou mocí. Vlastnosti lidí přirovnávali k vlastnostem vybraných stromů, a vytvořili tak vlastně „stromový“ horoskop. Princip je podobný jako u klasického zvěrokruhu, ale charakteristiky znamení a jejich množství jsou jiné. Vyhledejte si i vy svůj strom a zjistěte, jací jste.

Jedle (2. – 11. ledna, 5. července – 14. července)

Lidé narození ve znamení Jedle mají vynikající vkus, jsou náladoví a občas tvrdohlaví. Pečují o své blízké a je na ně spolehnutí. Mají mnoho přátel, ale i nepřátel. Jsou skromní, umí vést druhé a něco je naučit. Jedle je vznešená a pečlivá.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (03-05-2020) - Pokud toužíte nahánět osoby druhého pohlaví, tak si dejte pozor, abyste tak nenarušili nějaký pořádek.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (03-05-2020) - Pokud toužíte nahánět osoby druhého pohlaví, tak si dejte pozor, abyste tak nenarušili nějaký pořádek.

Díky rozumné výmluvnosti získáte sice důvěru, ale potom vám chybí schopnost vše dokon?ovat. Večer to musíte dodělat.

Doporučené články Číst více

Topol (4. – 8. února, 1. – 14. května, 5. – 13. srpna)

Topol je náročný a rozporuplný. Má hezký vzhled a je odvážný jen ve chvílích, kdy je to opravdu nezbytné. Je velmi vybíravý a často osamělý. Má uměleckou povahu a je skvělým organizátorem. Velmi vážně bere partnerské vztahy.

Vrba (1. – 10. března, 3. – 12. září)

Vrby vynikají sebevědomím a rozmarností. Jsou většinou vzhledově velmi krásné a vynikají zejména svýma smutnýma očima. Člověk narozený ve Vrbě je empatický, má dobrý vkus a rád cestuje. Je velký snílek, často hodně neklidný s mnoha rozmary. Je upřímný a náročný. Žít s ním je těžké, pokud ale bude naslouchat sám sobě, může nalézt toho pravého partnera.

Líska (22. – 31. března, 24. září – 3. října)

Lidé narození ve znamení Lísky jsou okouzlující, laskaví, chápaví, ale také netrpěliví a náladoví. Často bojují za druhé, jsou upřímní a tolerantní partneři. Vědí, jak udělat dojem a jejich úsudek bývá velmi přesný. Mívají sklon k sebelítosti a těžko se vyrovnávají s kritikou.