Beran

Berany nejvíc demotivuje nedostatek výzev. Berani milují výzvy, konkurenci, a pokud tohle nemají, necítí se dobře a ztrácejí motivaci. Jakmile nemají výzvu, domnívají se, že nestojí za to, aby na tom úkolu pracovali.

Býk

Býci se vždy snaží pokaždé identifikovat svoje cíle co nejpřesněji. Vám se daří v bezpečném a promyšleném prostředí, které dává smysl. Jedině pak vytvoříte dobrý plán. Bez toho se cítíte naprosto ztracení. Nemít jasně daná pravidla, to vás skutečně velmi demotivuje.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (13-01-2020) - Berany, kteří chodí do školy, čeká černý den.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (13-01-2020) - Berany, kteří chodí do školy, čeká černý den.

Učení do hlavy nepoleze, ani na základní, ani na vysoké, ani v autoškole. Pozor, ať kvůli malé závadě nedojde k velkým nedorozuměním. Snažte se správně vyhodnotit získané informace. Neplánujte na dnešek důležité úkoly a nikam nespěchejte.

Doporučené články Číst více

Blíženci

To, co Blížence nejvíc demotivuje, je fakt, že nevědí, jak dál. Mohou být velmi neklidní, a když nemají plán, začnou ztrácet elán. Blíženci sice mají spoustu nápadů a plánů do budoucna, ale když přijde na to, aby plán uvedli do praxe, nevědí, kde a jak začít. Nemáte-li nějaký podpůrný systém, jak najít správný směr, ztratíte motivaci.