Stává se vám, že v noci občas špatně spíte? Nemůžete usnout nebo se neustále budíte? Většinou se to děje z nějakého konkrétního, nepříjemného důvodu. Ten vám objasní vaše znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když ležíte v posteli, nemůžete přestat přemýšlet nad situacemi, které se staly během dne. Myslíte na to, zda jste něco neudělali špatně a co si o vás ostatní lidé asi myslí. Když jste se ten daný den nějak ztrapnili, nemůžete to vyhnat z hlavy. V takovém případě se vám pravděpodobně nepodaří usnout vůbec.

Horoskop na dnešní den - Pátek 18-09-2020 - Nedávejte unáhlené sliby, které nebudete schopni dodržet, nebo z nich aspoň včas vycouvejte...

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte bujnou fantazii, která vám brání ve spánku. Často přemýšlíte nad různými věcmi a baví vás to. Spánek nepřijde, dokud se od svých myšlenek neoprostíte. Zkuste nemyslet na nic, snít můžete i během dne.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte vcelku dobrý spánek. Když nemůžete usnout, je to většinou jen vaše rozhodnutí. Knížka či film vás většinou zabaví natolik, že se rozhodnete kvůli nim ukradnout si několik hodin ze svého spánku. To se pak negativně odrazí na druhém dni, kdy budete hodně unavení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jdete do postele, ale většinou usnete až o pár hodin později. Máte velké plány do budoucna, o kterých v noci často přemýšlíte. Špatný spánek vás stresuje, což vás unavuje ještě více a způsobuje ještě horší nespavost.