Beran (21. března – 19. dubna). 

Nejenom kluci, ale všichni vás zbožňují, protože jste neposedná kulička energie a hrozně rádi bavíte sebe i své okolí. Ráda flirtujete a děláte spoustu vtípků. Máte silné vnitřní vyzařování a přitom jste prostě v pohodě, takže si spousta lidí myslí, že se prostě bavíte a nechcete se usazovat. A pravda je, že většinou opravdu nechcete. Nebojte se, co se má stát, se stane, a ten pravý se odradit nenechá.

Jste ďábel, nebo prkno? Každé znamení to v posteli umí jinak

Jste ďábel, nebo prkno? Každé znamení to v posteli umí jinak

Znamení zvěrokruhu toho napoví o vás hodně a i to, jak si rádi užíváte s..xuálních radovánek. Jste rádi nahoře, anebo máte raději klasiku? To vše hvězdy vědí. Jste totální prkno, anebo jste jako utržení ze řetězu? To všechno hvězdy vědí!

Doporučené články Číst více

Býk (20. dubna – 21. května). 

Lidi vás milují proto, že vždycky skvěle vypadáte, ale působíte tak, že budete “náročná na údržbu.” Sáhněte si do svědomí, ty skvělé vlasy, nehty, pěstěná pleť a značkové boty a kabelky prostě něco stojí. Klukům se líbí, že jste krásná na pohled, ale když zjistí, že to není jen tak, že to vyžaduje nějaké úsilí, dají radši ruce pryč. Najděte si někoho, kdo o sebe taky rád pečuje a jen to nejlepší je pro něj dobré, a budete spolu spokojení.

Blíženci (22. května – 21. června). 

Je s vámi hodně, ale hodně legrace, ale lidi nikdy neví, co od vás přesně čekat. Jste jako ta bonboniéra, o které mluví Forrest Gump, prostě těžko říct, co přijde. Jednou chcete zůstat doma a koukat na telku, podruhé kupujete letenky a potápěčskou výzbroj. Jste nepředvídatelná a klidnější povahy to ve vztahu prostě neustojí. Koukejte po někom, kdo miluje nové výzvy stejně jako vy. Nebudete se spolu nikdy nudit.