Nedaří se vám nikoho najít? Když s někým začnete chodit, nevyjde to? Možná je zakopaný pes ve vás. Znamení zvěrokruhu vám napoví, v čem konkrétně jste hrozní.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Jste od přírody vášniví a tvrdohlaví. Nebojíte se to dát najevo hned na začátku vztahu. Se svojí intenzivní rozvášněností a zbrklostí občas ale překračujete hranice. Protějšek si může vaše jednání interpretovat jako neurotické, aniž by vás stihl pořádně poznat. Pokud chcete, aby vám nějaký vztah vydržel, měli byste se v jeho začátcích trochu krotit.

Matky podle horoskopu: Jaké mateřské vlastnosti vám předurčují hvězdy?

Matky podle horoskopu: Jaké mateřské vlastnosti vám předurčují hvězdy?

Pokud jste ještě neměly tu možnost poznat samy sebe v mateřské roli, možná si čas od času kladete otázku, jak ji budete zvládat. Máme pro vás přehled mateřských vlastností podle zvěrokruhu.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Neumíte v komunikaci s ostatními nalézt ten pravý střed. Máte toho spoustu na srdci, ale bohužel to neumíte správně říct. V každém vztahu je základem komunikace. Ta vám dělá však zásadní problém. Nedokážete se vyjádřit jasně, nebo rovnou křičíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Máte velkou tendenci se neustále hádat a to nejen ve vztahu s partnerem/ partnerkou. Když s někým začnete chodit, pomalu začínáte ztrácet sami sebe. Snažíte se pro svůj protějšek udělat maximum, ale přitom přicházíte o pevnou půdu pod nohama sami v sobě. Pokud s někým začnete chodit, neupínejte se na něj tolik. Myslete i na sebe.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

 Máte velmi dobré srdce. Dokážete být velmi empatičtí a vcítit se do druhých lidí. Rádi ostatním pomáháte. Má to však i svoji stinnou stránku. V některých situacích jste extrémně citliví. Často reagujete iracionálně, jen na základě svých silných pocitů. Netvrdíme, že je na tom něco špatného, ale někteří lidé takový protějšek jednoduše nesnesou.