Někteří lidé jsou ve vztazích opatrní, a než udělají skutečně ten nejdůležitější krok, trvá jim to poněkud déle. Proč říkají, že ještě nejsou připraveni na vážný vztah? Čeho se bojí? Odpověď najdete v jejich horoskopu.

Navázat smysluplný a dlouhodobý vztah nebývá tak snadné. Někdy je na začátku obava, která od něčeho vážnějšího odrazuje. Jaké obavy to jsou a proč máte pocit, že se vaše láska nechce vázat?

Beran

Berani jsou od přírody velmi opatrní, pokud jde o vztahy. I když vzrušení je pro ně důležité, Beran nesnáší, když se na něj tlačí. Mají-li pocit, že případný vztah není jejich nápad, začnou se bránit. Beranům prostě delší dobu trvá, než jsou připraveni. Pak vás ale budou milovat celým svým srdcem a vztah s nimi bude zábavný a plný aktivit. Dejte mu čas, aby zpracoval to, co cítí, hlavně ho nesmíte zatlačit do kouta.

Vlastnosti žen podle horoskopu: Pánové, se kterou je to nebe a s kterou peklo?

Vlastnosti žen podle horoskopu: Pánové, se kterou je to nebe a s kterou peklo?

Každé znamení má své klady i zápory, a s některými z nich není partnerský život snadný. Zatímco Račice by pro rodinu zemřely, manželství se Štírkou je tak trochu aréna smrti.

Doporučené články Číst více

Býk

Býci jsou tak trochu nejistí, pokud jde o vztahy. Potřebují vedle sebe člověka, který je jim oddaný a před kterým se nebudou stydět odkrýt svoje slabá místa. Pokud si Býci nejsou jistí tím, že jim to můžete nabídnout, může je to zbrzdit. Býci milují svůj život a zejména stabilitu, bez níž nemůžou a nechtějí navázat vážný vztah.

Blíženci

Blíženci mívají problém s tím, že se velmi často nedokážou rozhodnout, který z potenciálních vztahů je lepší. Situaci, kdy si musí vybrat, doslova nesnášejí. Blíženci se mohou jevit jako nejsladší a nejzajímavější lidé, s nimiž jste se kdy setkali, ovšem mají i svou temnou stránku. Velmi často pochybují a obávají se, že to, co prožívají, není skutečná láska. Bojí se také, že budou chyceni do pasti a že ztratí svobodu.