Kozorozi

Kozorozi jen těžko skryjí, jak moc jim na přátelích záleží. S vámi jsou kamarádi jako v peřince, Kozorozi. Jste spolehliví a dynamičtí, takže kamarády máte všude, kam přijdete. Pro ostatní jste úžasná osobnost, a navíc je odměníte tím, že jste také ohromnými přáteli. Ke svým přátelům se chováte dobře, proto jich máte spoustu.

Vodnář

Jako přítel je Vodnář pro řadu lidí ideální – nechává je totiž, aby byli sami sebou. Jaká úleva, když nikoho nesoudíte, ale naopak povzbuzujete, aby byl tím, kým chce být, že, Vodnáři? Jste velmi nezávislí a netolerujete zlomyslnost nebo šikanu. V tom případě začnete bojovat, zejména pokud je zášť namířená proti vašim přátelům.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (31-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (31-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Ryby

Ryby v sobě mají něco, kvůli čemu je druzí vyhledávají. Možná to je soucit nebo kreativita, možná umění být s nimi naplno. Nesnášíte konflikty ani boje, Ryby, takže se v přátelství snažíte, aby byli všichni šťastní. Když nemusíte, raději se nehádáte a vždy se snažíte druhým poskytnout druhou šanci. I kdyby tedy hrozilo, že vašemu přátelství hrozí konec, neznamená to, že nemůže být oživeno.