Váhy

Posláním Vah je stát se skvělým přítelem. Jste, Váhy, spravedlivé a schopné vidět věci z různých úhlů. Vždy dokážete příteli pomoct a dělat mu advokáta. Jste věrné, zábavné a kreativní, což se kamarádům líbí. Mezi vašimi přáteli jsou nejen kamarádi z dětství, ale i noví třeba z práce. Pokud máte pocit, že je přátelství toxické, skončíte ho a jste vděčné za to, co jste se v něm naučily.

Štír

Neexistuje snad žádný člověk na Zemi, který by byl stejně vášnivý v přátelství jako Štír. Pokud vám kamarád něco udělá, Štíři, vášnivě ho necháte jít, stejně tak budete vášnivě vyhledávat přátelství nová. Nemáte problém řešit nespravedlnost, pokud se dozvíte, že někdo za zády pomlouvá vašeho přítele, vyřídíte si to s ním okamžitě.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (05-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (05-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Střelce

Vždy děláte zábavné věci a chodíte na neobvyklá místa. Za přátele si vybíráte nejraději lidi, kteří jsou zvídaví a plní energie. Nudní a příliš opatrní lidi totiž Střelce nezajímají. Střelci jsou ideálními parťáky pro cestování, s nimi zažijete nejvíc vzrušení. Milují svobodu a potřebují přátele, kteří s nimi dokážou držet krok.