Rak

Všichni potřebují přátele, kterým mohou sdělovat všechny své emoce. Ano, Raci jsou ti, kterým to nebude vadit. Vy dáváte, Raci,  všem spoustu lásky a empatie a trojnásobně se vám to jednou vrátí. Jste osobou, s níž chtějí lidé mluvit, když mají pocit, že už dál nemohou, nebo když se chtějí svěřit s novou láskou. Raci pomáhají ostatním, aby se cítili lépe, nebo je povzbuzují, aby si svou radost pořádně vychutnali.

Lev

Lvi jsou taková přátelská směsice všeho možného. Jste, Lvi, živí, zábavní a úžasní, pokud jsou kolem vás lidé. Jste přátelští i k lidem, které neznáte, ale skutečný přítel pro vás znamená hodně. Nikdy byste nenechali kamaráda na holičkách, protože v tomto směru jste věrní. Lvi jsou totiž ke svým přátelům velkorysí a rádi je obdarovávají.

Horoskop na dnešní den - Středa 16-12-2020 - Konflikt na vašem pracovišti se vás nijak nedotýká - a bude dobré, když to tak zůstane...

Panna

Kdo by nechtěl přítele, který dokáže opravit cokoli a vyřešit jakýkoli problém? Panna možná na první pohled vypadá trochu nudně, ale ve skutečnosti je spolehlivý a důvěryhodný přítel. Každý, kdo ji má za kamaráda, se může radovat, že ji má. Všímá si všeho a někdy její posedlost detaily může působit problémy, ale jinak jsou Panny přáteli s velkým P.