Někdo se do práce vrhá po hlavě a každý trochu náročnější úkol ho láká, protože představuje výzvu. Někdo se rád pohybuje ve známých hranicích každodenní rutiny. A někdo má práci naprosto na vedlejší koleji a představuje pro něj nutné zlo. Jak jste na tom s pracovní morálkou vy?

Pracovní nasazení je vysoce individuální záležitost a kde se zrozenci jednoho znamení nezastaví a poctivě makají jako mravenci, tam se jiní naopak nepředřou. Jak je na tom právě vaše znamení zvěrokruhu? To vám dnes prozradíme.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (17-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Pondělí (17-12-2018)

Na pracovišti navážete nové vztahy, budete mít úspěch u soudu, dostanete pochvalu od šéfa.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani mají pracovní morálku jako na houpačce. Záleží totiž na tom, v jaké fázi projektu se právě nacházejí. Když začínají tvořit něco nového, musí sypat nápady z rukávu a vymýšlet neotřelé koncepty, jsou neunavitelní a nezastavitelní. V tomto momentě budou v práci trávit klidně 24 hodin denně, protože je to úplně pohltí. Brzo je ale omrzí cokoli, co musí dělat dlouhodobě – včetně práce. Berani fungují na nové impulzy, a když je nedostávají, jde to s morálkou rychle z kopce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou neuvěřitelní držáci, na které je spolehnutí. Věci dotahují do konce. A je jedno, jestli je to vztah, který už dlouho nefunguje a oni se ho zuby nehty drží (což není moc pozitivní), nebo práce, která třeba trochu skřípe, ale oni jsou odhodlaní svou kariéru  zase nakopnout správným směrem (což je daleko lepší). Býci splní každý úkol, který dostanou. Na tom, co dělají, jim hodně záleží. Jedinou nevýhodou je, že jsou díky svojí důkladnosti a pečlivosti poměrně pomalí.

Blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Jako obvykle létají Blíženci od jednoho extrému k druhému. Jeden den mohou být naprosto zapálení pro věc, druhý den je jejich práce neuvěřitelně obtěžuje. V čem ale excelují vždycky, je komunikace. Blíženci se dovedou „vykecat“ z každého problému, jsou to naprosto jedineční diplomati. Někdy ji samozřejmě využívají i k tomu, aby se dřív uvolnili dřív z práce, nebo získali volno navíc… na druhou stranu to často splatí tím, že vyžehlí téměř neřešitelný spor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou velmi zodpovědní a spolehliví, nesnáší totiž pocit, že obtěžují někoho druhého. A proto rozhodně nestrpí, aby za ně dělali jejich práci kolegové. jsou však rádi, když je někdo pochválí, jejich pracovní morálku to ještě víc pozdvihne. Nebývají příliš iniciativní ani vůdčí typy, spíše se svezou „s davem“. V práci si jich často člověk ani nevšimne. Až když tam jednou nejsou, dojde všem, kolik práce zastanou.

Horoskop na dnešní den - Středa (12-02-2020) - Dnes vás nedokáže nic stáhnout z vytýčené cesty.

Horoskop na dnešní den - Středa (12-02-2020) - Dnes vás nedokáže nic stáhnout z vytýčené cesty.

Budete jednat jakoby v transu, připraveni překonat každou překážku na trase, vedoucí k cíli. Efekty budou zaskakující. Nezruinujte konto. Velký energetický potenciál a dobrá nálada budou ulehčovat dosažení cíle.

Doporučené články Číst více