Věříte na horoskopy? Pokud ne, rozhodně byste měli začít! Horoskopy jsou totiž často opravdu přesné a dokáží o vás prozradit mnohé. Dnes se společně podíváme na 4 znamení zvěrokruhu, které mají tendenci podvádět své partnery. Pokud se vaše polovička narodila v jednom z těchto 4 znamení, rozhodně byste měli být ostražití a měli byste si dávat pozor! Nikdy totiž nevíte, kdy vás může podvést!

Blíženci (21.května – 20.června)

Blíženci jsou schopni přilákat k sobě více než jednu spřízněnou duši současně. Blíženci vždy dokáží někoho zaujmout a milují, když o ně někdo projevuje zájem. Zástupci tohoto znamení jsou veselí a velmi společenští, takže zalíbit se někomu pro ně není ničím obtížným. Blíženci milují pozornost a pořádně si ji užívají. Často podvádí své partnery, protože jim prostě jeden partner nestačí. Milují riskování, adrenalin a představa toho, že svého partnera podvádí a on o tom netuší, je vzrušuje.

Které znamení zvěrokruhu je nejvíc plaché? Tahle si dávají načas, než promluví!

Které znamení zvěrokruhu je nejvíc plaché? Tahle si dávají načas, než promluví!

Kterých pět znamení je rozvážných a ostýchavých?

Doporučené články Číst více

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy mají své dveře otevřené pro více spřízněných duší. Co se lásky týče, váhy to mají tak trochu složité. Je pro ně opravdu jednoduché vybudovat si city k člověku a někdy se jim dokonce podaří zamilovat se do dvou lidí zároveň. Váhy potřebují naplno projevovat své city, takže nepodvést partnera s někým, ke komu něco cítí, je pro ně opravdu obtížné.