Věříte na horoskopy? Pokud ne, rozhodně byste měli začít! Horoskopy jsou totiž často opravdu přesné a dokáží o vás prozradit mnohé. Dnes se společně podíváme na 4 znamení zvěrokruhu, které mají tendenci podvádět své partnery. Pokud se vaše polovička narodila v jednom z těchto 4 znamení, rozhodně byste měli být ostražití a měli byste si dávat pozor! Nikdy totiž nevíte, kdy vás může podvést!

Blíženci (21.května – 20.června)

Blíženci jsou schopni přilákat k sobě více než jednu spřízněnou duši současně. Blíženci vždy dokáží někoho zaujmout a milují, když o ně někdo projevuje zájem. Zástupci tohoto znamení jsou veselí a velmi společenští, takže zalíbit se někomu pro ně není ničím obtížným. Blíženci milují pozornost a pořádně si ji užívají. Často podvádí své partnery, protože jim prostě jeden partner nestačí. Milují riskování, adrenalin a představa toho, že svého partnera podvádí a on o tom netuší, je vzrušuje.

Horoskop na dnešní den - Pátek (01-05-2020) - Sami můžete být zaskočeni nečekaným přílivem hotovosti...

Horoskop na dnešní den - Pátek (01-05-2020) - Sami můžete být zaskočeni nečekaným přílivem hotovosti...

Asi se vrátíte domů dost pozdě, a pokud není pomocník, tak i unaveni nesením balíčků... Celková atmosféra podporuje navazování pracovních i osobních kontaktů.

Doporučené články Číst více

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy mají své dveře otevřené pro více spřízněných duší. Co se lásky týče, váhy to mají tak trochu složité. Je pro ně opravdu jednoduché vybudovat si city k člověku a někdy se jim dokonce podaří zamilovat se do dvou lidí zároveň. Váhy potřebují naplno projevovat své city, takže nepodvést partnera s někým, ke komu něco cítí, je pro ně opravdu obtížné.