Čeští fanoušci sdílí adrenalinovou atmosféru z probíhajícího Mistrovství světa v ledním hokeji. Díky hvězdné sestavě a dosavadním výkonům věří letos v medaili. Bude jim přáno? Povedou jejich boje až k titulu mistrů světa? Pokud někteří útočníci sleví ze svého ega, mohlo by to vyjít. Jak to vidí hvězdy? Čtěte! 
 

Hlava týmu

Trenérem české hokejové reprezentace je Miloš Říha, který je narozen v ohnivém znamení Střelce. Jsou to zrozenci, kteří si jdou za velkými sny a ideály. Jinak tomu není ani při koučování českého týmu. I když mohou být tito zrozenci nařčeni z netaktnosti, o jejich genialitě nemůže být pochyb. Člověk narozený v tomto znamení ochotně riskuje, než aby vyčkával, což může být velkým plusem pro náš hokej. Také nepostrádá nadšení a přestože nepěstuje trvalé vztahy, umí utužovat.

Nejlaskavější znamení zvěrokruhu. Patříte k nim také?

Nejlaskavější znamení zvěrokruhu. Patříte k nim také?

Někteří lidé jsou od přírody neuvěřitelně laskaví. Je příjemné s nimi být a komunikovat. Nikdy nemusí předstírat, že mají dobré srdce, protože vždy pomáhají lidem kolem sebe. Někdy bohužel ve vlastní neprospěch. Tento charakterový rys není dán jen výchovo

Doporučené články Číst více