Každé znamení zvěrokruhu má sklon k jedné nebo dvěma závislostem, které se během života mohou projevit. Někdy jen občas, jindy se opakují s pravidelnou přesností. Může to být cokoli – nezvladatelná touha po adrenalinu, jídle nebo sexu. Jaká posedlost je ta vaše?

Beran

Vaše největší závislost: Konzumace kávy ve velkém

Kdo vám řekne pravdu do očí bez ohledu na city? Jsou to tahle 4 znamení!

Kdo vám řekne pravdu do očí bez ohledu na city? Jsou to tahle 4 znamení!

Určitě jste už slyšeli rčení o tom, že poctivost je ta nejlepší politika. Když jste čestní, ostatní lidé vám snáze důvěřují, protože vědí, že pravda je pro vás důležitá. Spousta lidí si pravdy cení, a když vás druzí znají jako poctivého a upřímného člověk

Doporučené články Číst více

Berani jsou tvrdí a setrvační, takže když něco dělají, dělají to co nejrychleji. Z pocitu, abyste všechno zvládli, u vás může propuknout i deprese. Obvykle jste závislí na kofeinu a máte rádi velmi silnou kávu. Jakmile vaše závislost propukne, jste jí schopní zkonzumovat neuvěřitelné množství.

Býk

Vaše největší závislost: Nekontrolovaná konzumace jídla

Býci jsou posedlí jídlem. Milují a dopřávají si ho kdykoli v průběhu dne. Zvláště rádi pak ochutnávají různé lahůdky, které se jim dostanou do ruky. Vychutnají si absolutně všechno – od smaženého sýra až po vybrané francouzské sýrové delikatesy. Dávejte si proto pozor, aby se tahle závislost nezvrhla a vy jste nemuseli začít hubnout.

Blíženci

Vaše největší závislost: Posedlost hledáním pravdy

Hádky podle horoskopu! které znamení se rádo hádá a které diskutuje?

Hádky podle horoskopu! které znamení se rádo hádá a které diskutuje?

Podle astrologů tkví spokojené partnerství ve hvězdách. I v případě hádek na každé z dvanácti znamení zvěrokruhu platí něco jiného.

Doporučené články Číst více

Blíženci jsou komunikativní a jejich mozky jsou velmi hladové. Jste doslova posedlí hledáním informací a taky neustálým hledáním pravdy. Rádi se díváte na život jinýma očima a o všem moc přemýšlíte. Někdy až moc, takže se vaše záliba stane posedlostí, která vám může zničit.

Rak

Vaše největší závislost: Přehnané přehodnocování věcí

Raci velmi často přehodnocují věci nebo události, ke kterým došlo. To je vaše největší závislost, která vás může skutečně velmi užírat. A v některých případech to může vést k přehnané sebekritičnosti. Jistě, někdy je užitečné udělat krok zpět, abyste si osvěžili minulost a získali nějakou perspektivu, ovšem ne často a ne tak intenzivně.