Pokojové rostliny jsou trendem posledních let. Jakou květinu byste měli mít doma, aby se vám hezky žilo? Hvězdy vám to prozradí.

BERAN - KAKTUS 

Jste ohnivé znamení, což znamená, že jste velmi impulzivní, nezávislí a dynamičtí. Pěstování květin často vnímáte jako sport, kde chcete za každou cenu vyhrát. Děláte to tak v hodně oblastech vašeho života. Nejlepší pokojovkou pro vás je tak kaktus, hlavně echinopsis, který dokáže produkovat barevné květy a je to tak vaše nejlepší sázka na jistotu, protože je nenáročný na údržbu. Je považován za velmi oddolný a méně náročný z hlediska pěstování. Je ideální pro ty, kteří neustále něco nestíhají a kaktus tak bude pár dní suchý.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (15-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (15-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK - PACHIRA VODNÍ (GUINEJSKÝ KAŠTAN) 

Jako zemské znamení to u vás občas vypadá jak ve skleníku, protože doma máte desítky květin. Zkrátka je milujete. Ale jako vládce druhého domu, který dohlíží na majetek a peníze, potřebujete pokojovku, která vás ve vaší povaze podpoří. Zní to překvapivě, ale taková rostlina opravdu existuje. Je to pachira vodní alias guinejský kaštan, kterému se také říká „strom peněz“. Má přidanou hodnotu, vypadá hezky a přinášet by měla i energii. Je to nízkoúdržbová rostlina, která kvete, když ji pravidelně zaléváte a když je na slunci.

BLÍŽENCI - KALANCHOE (KOLOPEJKA)

Ve vašem světě plném fantazie se chcete starat o desítky rostlin, kterým se u vás bude skvěle dařit. Realita je ta, že jste rádi, když se zvládnete postarat o něco nenáročného. Jste vzdušné znamení, takže máte sklony k rozptylování a vzdávání věcí. Proto je pro vás ideální Kalanchoe, která se označuje jako „hořící Katy“. Tento sukulent je velmi nenáročný a produkuje veselé a zářivé barvy, které osloví vaší hravost. Vědci si myslí, že povídání s květinami jim pomáhá růst, tak neváhejte a se svou rostlinkou si občas pokecejte.

RAK - TLUSTICE VEJČITÁ 

Jste vládci čtvrtého domu bezpečnosti, proto je pro vás velmi důležitý vztah k penězům. Cítíte se jistí, když máte bezpečný a pohodlný domov. Navíc jste rodinně zaměřené vodní znamení, takže toužíte starat se o druhé. Do svého domova tedy přinesete rostlinku, o kterou se chcete starat, což je tlustice vejčitá, která je označovaná jako květina peněz. Je to velmi populární pokojovka, snaží se přinést štěstí do domu a skoro to vypadá, jak kdyby byla vytvořena jen a jen pro vás. V létě nebo na jaře potřebuje více vody, v zimě méně, takže se ujistěte, že víte, jak se o ni starat.