Touha po dlouholetém partnerovi je obzvláště pro ženy přirozená. V dnešní době však není jednoduché ji potkat. S naším horoskopem vám to ale půjde daleko snadněji. Neporadíme vám jen, kdy ji potkáte, ale mnohdy i kde. Tak hurá do čtení.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani po lásce toužili dlouho, ale s přicházejícím podzimem se bát nemusí, jelikož na ni určitě narazí. Na konci listopadu zažijí setkání s osobou, která jim byla celou dobu na blízku. Zpočátku ani nevěděli, že by snad tenhle člověk mohl být ten pravý, ale nakonec s ním třeba stráví i celý život.

5 znamení zvěrokruhu, která mají nejlepší paměť! Patříte mezi ně?

5 znamení zvěrokruhu, která mají nejlepší paměť! Patříte mezi ně?

Některá znamení zvěrokruhu si pamatují úplně všechno! Jsou lidé, kteří si zapamatují každý detail incidentu, který se přihodil před deseti lety. Pamatují si jména, příjmení každého, koho kdy potkali, data narození, dobré i špatné věci, a taky věci, které

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Až 90 % lidí se seznámí v práci a stejně tak tomu bude i v průběhu září u Býka, který po vztahu nikdy moc netoužil, ale tentokrát se zamiluje tak, že už nebude úniku. Láska totiž přijde vždycky, když to nečekáme.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci se snad nikdy neusadí. Pořád dychtivě čekají na toho pravého, ale ono to ne a ne přijít. Dejte si pozor, abyste ve svém životě vůbec na někoho narazila. Občas není nejlepší variantou pan Dokonalý, ale prostě obyčejný chlápek, co si vedle vás přisedl v restauraci ke stolu.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci rádi dávají zpátečku, ale ani ti se lásce na podzim nevyhnou. Potká je pravděpodobně někdy kolem října. Za jakých okolností ale hvězdy neodtajnily. Těžko říct, zda to bude někdo, koho v životě už mají, nebo nový objekt zájmu.