Podzim je za dveřmi a s ním i romantické procházky barevným listím. Jaké znamení se bude brouzdat samo a kdo dobrouzdá do postele? Hvězdy to vědí a prozradí vám to. Podzimní vrkání se opět blíží!


BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Romantická láska není nic pro ně, ale užít si? Tím rozhodně neopovrhnou. Tento podzim projde jejich postelí i více holek najednou. Berani by si však měli dát pozor na ochranu. Hvězdy varují před nemocemi.

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz

První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býkovi se trochu připomene minulost. Opět totiž potká svou bývalou lásku, která pořádně zamíchá kartami. Býk bude celý podzim tak mimo z toho, že zapomene i včas chodit do práce.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Neposedný Blíženec se usadit nehodlá, i když ve skrytu duše možná tajně ano. V následujících dnech to ale začne vypadat na vážný vztah, hodí tam zpátečku. Vždyť si přece ani tolik neužil.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rodina je pro něj nadevše a momentálně do toho prožívá dlouholetý vztah, který skomírá. Zkuste ho oživit třeba pravidelným chozením na večeři. Jste přeci romantici každým coulem! Zářijové dny doslova nabádají k večerní procházce a brouzdání listím.