LEV (23. 7. – 22. 8.)

Každý ví, že Lev miluje být středem pozornosti. Jeho touha po sexuálním dobrodružství ho vhání do riskantních akcí, často podléhá pokušení a odchází ze vztahu jen proto, že ho podle vlastních slov neuspokojuje. Dokonale jej baví jen to, co se zrovna třpytí.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna patří k věrným znamením, je často silná a inteligentní. Ne každému sedí její negativní postoj k životu a perfekcionismu. To však hravě vynahrazuje stabilitou ve vztazích. Záleží, co je vám sympatičtější.

Horoskop na dnešní den - Sobota (30-11-2019) - Většina domácností se dnes bude věnovat předvánočním přípravám.

Horoskop na dnešní den - Sobota (30-11-2019) - Většina domácností se dnes bude věnovat předvánočním přípravám.

Bude spousta běhání, které vás unaví natolik, že usnete dřív, než obvykle. Snažte se vhodně ovlivnit svůj projev a schopnost se domluvit. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.

Doporučené články Číst více

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy si užívají sexu naplno. Z nevěry doslova žijí a umí ji skvěle utajit. A taky obhájit. Pokud Váha nechce ze vztahu odejít, a přesto má milostný románek někde jinde, stejně vás díky svým argumentům utáhne „na vařené nudli“. Nakonec to bude totiž vaše vina.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je králem nevěr a románků. Nevěra je pro něj něčím sexy dobrodružným. Rád si užívá pozornosti, adrenalinu a divokých akcí. Jestli toužíte po oddanosti, dejte od něj ruce pryč.