Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou plánovači, mají rádi své rutiny, kterých se mohou držet a které pro ně představují životní jistotu. Improvizace a rozhodnutí na poslední chvíli jsou jim nepříjemné. Nechápou, proč by jim někdo dával přednost před jasným rozvržením všeho a následným klidným plněním předem daných kroků. Pokud jim někdo bude často měnit plány a nutit je do něčeho, na co nejsou zvyklí, naprosto se zaseknou a odmítnou jakkoli vyjít vstříc. Tak na to myslete, v rámci vlastního zdraví.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři považují plány za komický lidský nástroj, který je naprosto k ničemu, protože vesmír si stejně všechno udělá po svém. A čím víc člověk plánuje, tím víc mu bude házet klacky pod nohy. Vodnáři si dělají věci tak, jak chtějí a také kdy chtějí. Nesvazují se termíny, nesvazují se sliby, prostě si existují tak, jak jejich svobodná vůle káže. Pokud tuto jejich životní filozofii nepřijmete, je těžší s nimi vycházet a na čemkoli se domlouvat.

Horoskop na dnešní den - Úterý 19-01-2021 - Starší Býci se mohou dočkat něčeho, co je ohromně zahřeje u srdíčka a vlije energii do žil...

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou velmi schopné, a pokud je to potřeba, jsou vynikající organizátoři a plánovači. Stejně tak se ale umí bleskově čemukoli přizpůsobit a jet podle přání a plánu kohokoli jiného – nebo dokonce úplně bez plánu. Samy dávají přednost organizovanému životu před chaosem, ale díky jejich přizpůsobivosti je nerozhodí vůbec nikdo a nic. Jediným zádrhelem je, když převládne jejich organizované já, že mají sklon se zasnít uprostřed čehokoli a na libovolný časový úsek prostě vypnout. Stačí do nich ale jen maličko strčit.