Rak (22. 6. – 22. 7.)

Málokterý Rak je organizovaný. Velkou část jejich životní energie totiž absorbuje jejich bohatý vnitřní život. Odehrává se v nich toho tolik, že na plánování „reality“ už nemají mnoho času. Také dost často podléhají emocím a řídí se podle toho, co zrovna cítí, což plánování zrovna moc nenapomáhá. Sledujte jejich rozpoložení a budete mít větší představu o tom, co od nich v příštích chvílích čekat. Mnoho Raků navíc věří v osud a předem rozdané karty, takže podle nich je plánování vlastně zbytečné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou báječní vedoucí a manažeři a stejně tak mají zmanažovaný i celý život. Patří mezi velice schopné plánovače. Všechno si několikrát ověří, napadají je i ty nejmenší detaily, o které je potřeba se postarat. Můžete se spolehnout na to, že jakýkoli projekt pod jejich vedením bude úspěchem, i když se třeba jedná jen o výlet za tím nejlepším brunchem ve městě. Jako jedni z mála umí navíc práci delegovat a nemají potřebu všechno zvládnout sami.

Horoskop na dnešní den - Neděle (31-05-2020) - Dnes vám bude přát štěstí ve všem, do čeho se pustíte.

Horoskop na dnešní den - Neděle (31-05-2020) - Dnes vám bude přát štěstí ve všem, do čeho se pustíte.

Nenechávejte ale běžet věci po svém, nýbrž si je po celý čas diskrétně hlídejte. Tak, abyste byli v každém okamžiku připraveni intervenovat, bude-li to nutné. Úspěchy jsou možné, pokud si dnes poradíte se všemi testy a prověrkami.

Doporučené články Číst více

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Představujeme vám mistry organizátory celého zvěrokruhu: Panny. Nikdo nemá organizaci a plánování v malíku tolik jako tohle znamení. Vytváření systémů a strategií to je jejich. Pro ně je naprosto přirozené všechno promyslet a automaticky zvyšovat efektivitu – všeho, i když jde o nákup potravin do domácnosti nebo vybírání nové rtěnky. Panny by byly nejšťastnější, kdyby se dal celý svět roztřídit do škatulek, zvlášť když by právě ony ty škatulky určovaly. Organizaci a plánování nedají z ruky, protože ví, že jsou prostě nejlepší.