Pro někoho je plánování a promýšlení věcí dopředu zavedeným normálem, jiný se v organizaci spíš plácá a jedná impulzivně podle momentální nálady. Když se plánovači a improvizátoři sejdou u jednoho projektu nebo v jedné domácnosti, bývá z toho veselo. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu? Je vaše drahá polovička vaším opakem, nebo spíš jedete na stejné (ne)organizované vlně?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jedou celý život spíše improvizovaně a po hlavě. Na plánování rozhodně není čas a prostor, když je něco napadne, jdou do toho. Příliv energie je totiž nezměrný a nemají sebemenší chuť se pozastavovat nad nějakým plánem. Tohle jejich nadšení ale stejně rychle opadá, a tak brzy přestávají v polovině projektu nebo mají rozjeto několik věcí. Energii neefektivně dělí mezi všechny tyto aktivity podle toho, jak se zrovna vyspí. Nejde sice o extrémní chaotiky, ale jednají spontánně, což jim vyhovuje.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci rádi životem kráčí po vyšlapané stezce podle zaběhnutých zvyklostí, věci si dopředu řádně promýšlejí. Improvizace není jejich silnou stránkou, naopak, impulzivně jednají jen neochotně a vyčerpává je, pokud musí náhle změnit nějaký plán. Jistota toho, že vědí, jaký bude jejich další krok, je velmi uklidňuje a pomáhá jim pak v důležitých situacích jednat s chladnou hlavou. Využijí totiž naspořenou energii, kterou jiná znamení vkládala do spontánních a mnohdy neefektivních rozhodnutí.

Horoskopy na dnešní den (10-12-2018)

Horoskopy na dnešní den (10-12-2018)

Horoskop na dnešní den

Doporučené články Číst více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížence provází chaos, který způsobuje hlavně jejich nestálá povaha. Ano, oni se klidně jednoho dne probudí a sepíšou si jasný to do list. Ale také se může stát, že už druhý den jim to všechno bude připadat jako hloupost a začnou úplně jinak. Celkově jde o nevyzpytatelné znamení, ke kterému musíte přistupovat s otevřenou hlavou a dát mu dostatek volnosti a prostoru. Občas vás ale rozhodně překvapí tím, jak skvěle něco jednorázově zorganizuje – a pak se zase propadne do běžného režimu.