Panna (23. srpna–22. září)

Stresy Panny vycházejí hluboko z ní. Panna je totiž stále „na cestách“, psychicky, fyzicky i emocionálně, takže není nic neobvyklého, že ji všechno dožene naráz a ona se dostane do stresu. Panna se vždy snaží být nejlepším přítelem, nejlepším partnerem a rodinným příslušníkem, který je vždy tam, kde ho je potřeba, ale často si neudělá čas sama na sebe. Panna o sebe musí víc pečovat, relaxovat a ostatním dát někdy najevo, že tu pro ně nemůže být pořád. Aby se Panna zbavila stresu, musí sama sebe zařadit na první místo, jinak hrozí, že ji stres rozloží na docela maličké kousíčky.

Vodnář (20. ledna–18. února)

Vodnář se snaží, aby se k němu žádný stres nedostal, ale bez ohledu na to, jak moc se snaží, vždy se zdá, že ho stres stejně dostihne. Jeho stresory pocházejí z vnějšího světa. Ať už má existenciální krizi nebo jen příliš přemýšlí o své budoucnosti, Vodnář se potýká se stresem, na který by mnoho dalších znamení ani nepomyslelo. Vodnář se proto musí někdy ujišťovat, že ho stres nesmí pohltit celého. Musí si neustále připomínat, že má svůj život pod kontrolou bez ohledu na to, co se přihodí. Když si to bude Vodnář říkat, vše bude v pořádku.

Horoskop na dnešní den - Neděle 07-02-2021 - Jestliže jste se k partnerovi v uplynulých dnech chovali pěkně, i on vás dnes překvapí něčím milým...

Ryby (19. února–20. března)

Ryby jsou intuitivním znamením, podobně jako Rak, ale v jejich případě se stres projevuje jinak, než že by si dělaly starost o ostatní lidi. Jejich stres vyplývá z pochybností, které o sobě Ryby mají. Ryby se neustále stresují z toho, že nejsou tím nejlepším člověkem, jakým by mohly být. Jsou pyšné na to, že jsou úžasným přítelem a partnerem, ale zároveň na sebe vyvíjejí příliš velký tlak, aby byly ještě lepší. Neexistuje žádný důvod, aby si Ryba říkala, že za to nestojí. Ryby zoufale chtějí, aby lidé věděli, že jsou tu vždy pro ně, ale když mají pocit, že se něco změnilo, začnou o tom přemýšlet víc, než je zdrávo.