Každý se stresem zachází jinak. Někteří lidé ho prožívají chvíli, než najdou řešení, zatímco jiní si se stresem nedokážou poradit nebo je to pro ně velmi náročné. Tito lidé obvykle nejsou moc dobří v multitaskingu nebo v rozhodování. Pokud patříte mezi tuto pětici znamení, pak zřejmě sami dobře víte, že stres nezvládáte dobře.

Blíženci (21. května–20. června)

Blíženci bývají vystresovaní kvůli mnoha věcem naráz, ale to, co je stresuje ze všeho nejvíc, je rozhodování čehokoli. Jakmile se musí pro něco zodpovědně rozhodnout, pohltí je stres a jsou sevření. Říkejte tomu strach, že nebudou dost dobří, protože se ráno probudili se špatnou náladou, nebo si nemůžou vybrat, co si vezmou na sebe, je to pro Blížence stres, který musí rozdýchat. Přesvědčují sami sebe, že když se nerozhodnou hned, nerozhodnou se nikdy, ale obvykle dělají z komára velblouda a o žádné velké drama nejde. Blíženci musí věřit, že jsou silnější než stres, který neustále cítí.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (04-05-2020) - Mohou se před vámi objevit nové, atraktivní pracovní šance.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (04-05-2020) - Mohou se před vámi objevit nové, atraktivní pracovní šance.

Abyste jich ale dokázali využít, museli byste projevit velkou bezohlednost. Zdalipak se rozhodnete koupit si další kariéru za rezignaci od vlastních zásad? Asi ne. Málo užitečný den z důvodu nečekaných změn nálad.

Doporučené články Číst více

Rak (21. června–22. července)

Stres Raků vychází z každodenních obav o ostatní lidi. Jsou totiž tak intuitivní, že si nemůžou pomoct a neustále v sobě zrcadlí emoce, jež pociťují jejich přátelé a rodina. Zvláště pak, když jde o něco, co pro ně hodně znamená, jsou plní stresujících myšlenek. Raci se také často snaží starat více o sebe a o své vlastní problémy, ale právě proto se někdy cítí kvůli tomu provinile. Na druhou stranu jsou rádi, že jsou nedílnou součástí života blízkých. Je ale důležité, aby si Raci pořád opakovali, že životy druhých neleží v jejich rukách, to jim možná pomůže uvolnit se a nebýt tak ve stresu.