Kohout

1. 11.–28. 11.

Symbol, který přináší výbušnou energii a silně autoritativní povahu. Tihle zrozenci většinou nesnášejí odpor. Nutno však podotknout, že Kohouti by se pro své blízké rozkrájeli. Když to ovšem přeženou, tak jejich starostlivost může působit až dusivě. Jsou to většinou velmi šikovní lidé, vynikají v řemeslech, obchodě i v duševních činnostech. Druzí k ním vzhlížejí, váží si jejich rad a dobrých úsudků.

Odhaleno! Temné stránky všech znamení zvěrokruhu

Odhaleno! Temné stránky všech znamení zvěrokruhu

Charakteristika všech dvanácti zástupců zodiaku většinou zahrnuje jen to pozitivní. O odvrácené straně osobnosti astronomé raději mlčí. My vám teď bez obalu představíme temné stránky všech znamení. Pohlédněte pravdě do očí!

Doporučené články Číst více

Podporuje: energii, vůdcovství, spontánnost

Jelen

29. 11.–26. 12.

Jedinci zrození pod tímto symbolem bývají většinou uvážliví, velmi opatrní lidé. Trvá jim delší dobu, než se pro něco rozhodnout, poté však jednají rázně a nikdo a nic je z jejich cesty nevychýlí. Vyznačují se skromností, jsou spořiví, za což se jim dostává od méně zralých jedinců posměchu. Váží si rodinných vazeb, neriskují a nepouštějí se do žádných flirtů a paralelních vztahů. Není to jejich styl.

Podporuje: houževnatost, racionalitu, stálost

Indiánský horoskop lásky a milostných vztahů. Co vás podle něj čeká?

Indiánský horoskop lásky a milostných vztahů. Co vás podle něj čeká?

ivot indiánů ovlivňovala víra v nadpřirozené síly a jejich kultura byla plná magie a moudrosti.

Doporučené články Číst více

Velbloud

27. 12.–24. 1.

Na člověka narozeného pod tímto symbolem se mohou všichni spolehnout. Ať už s ním založíte společnou firmu nebo vstoupíte do manželského svazku, můžete si být jisti, že vás nezklame ani neopustí. Je vytrvalý, pilný, ale někdy i dost tvrdohlavý a neústupný. Tito lidé většinou mívají díky své přátelské povaze šťastný život. Což je také dáno tím, že k sobě přitahují podobně nekomplikované jedince.

Podporuje: vytrvalost, píli, obětavost

Pes

25. 1.–24. 2.

Člověk pod ochranným symbolem psa nebývá ambiciózní. Nejraději žije v klidu, ústraní, netouží po slávě a materiálním nadbytku. Je skromný, veselý, hravý. Rád prožívá život naplno, bez zbytečných komplikací. V těchto lidech najdete přátele a kumpány pro každou zábavu. I v lásce jsou otevření, netaktizují ani nemanipulují. Když někoho milují, tak mu to prostě řeknou. Mají rádi průzračné a opravdové vztahy.

Podporuje: oddanost, optimismus, odvahu

Delfín

25. 2.–20. 3.

Každý, koho chrání Delfín, je většinou milý a tolerantní. Nebrání se žádnému přátelství. Zdá se, že má rád snad všechny lidi. Proto se těší velké oblíbenosti, kdekdo mu pomůže. Nejen příbuzní, ale i kolegové v práci či sousedé. Tihle zrozenci jsou úspěšní i ve vztazích, málokdy bývají odmítnuti, protože v jejich společnosti se obvykle všichni cítí dobře. Na druhou stranu Delfín není příliš pracovitý.

Podporuje: přátelství, upřímnost, elán