Orel

11. 7.–7. 8.

Král v ptačí říši se chová i na zemi královsky. Tito lidé bývají většinou obdařeni vznešeným vzezřením. Na druhé působí autoritativně, proto se jim ostatní přirozeně podřizují, pomáhají a slouží jim. Orlí zrozenci mají většinou šťastný osud, vše se jim daří. I jejich zdravotní stav bývá do vysokého věku velmi dobrý. Zkrátka: narodit se do tohoto znamení je tak trochu za odměnu. Přejme jim to.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (05-11-2019) - Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (05-11-2019) - Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat. Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit.

Doporučené články Číst více

Vepř

8. 8.–4. 9.

Pod tímto zvířecím symbolem se rodí pracovití a nesobečtí lidé. Obvykle jsou velmi houževnatí, nadprůměrně spolehliví. Získat je jako zaměstnance nebo kolegy, to se rovná životní výhře. V jejich osobních vztazích však mohou nastat problémy kvůli velké náročnosti na výběr partnera. Proto také bývají dlouho osamocení, a jestliže nenajdou protějšek podle svých představ, sami zůstávají po celý život.

Podporuje: stálost, pracovitost, humor

Hřebec

5. 9.–3. 10.

Líný Býk a krutý Kozoroh. Čím mohou být znamení zvěrokruhu opravdu nepříjemná?

Líný Býk a krutý Kozoroh. Čím mohou být znamení zvěrokruhu opravdu nepříjemná?

Kromě pozitivních vlastností v sobě má každý z nás také nepříjemné vlastnosti, které nám často komplikují život, dostáváme se kvůli nim do konfliktů a občas těmito neduhy obtěžujeme své okolí a blízké. Je na čase jít s pravdou ven!

Doporučené články Číst více

Zvláštní symbol. Prý se pod ním často rodí krásní lidé. Tihle muži i ženy jsou přímo okouzlující, většinou nemají problém získat partnera. Ale kvůli jejich dobrodružné povaze, touze po změnách a velké náročnosti jejich partnerství netrvají příliš dlouho. Hřebci se vůbec nebojí změn, rádi riskuji, a to jak v lásce, tak i v práci. Stále hledají nové, lepší „pastviny“. Snažme se je proto pochopit.

Podporuje: dobrodružství, svobodomyslnost, lásku

Havran

4. 10.–31. 10.

Tak tohle je opravdu záhadné znamení. Havrani působí přímo mysticky – a není to jen vnější zdání. Neustále touží poznat to, co je neprobádané. Více než materiální statky je zajímají duchovní oblasti. Mohou být umělecky nadaní, předávají tak druhým své vize. V lásce jsou příliš komplikovaní, což jejich partnerům většinou vadí. Jestliže nenajdou spřízněnou duši, zůstávají raději sami.

Podporuje: laskavost, harmonii, řád