Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v lásce v únoru 2019? Poddáme se zimnímu románku, nebo prohloubíme svůj trvalý vztah?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se nebrat si problémy ve vztahu osobně. To, co na začátku února vypadá jako nepřekonatelná překážka, považujete ve druhé polovině za malichernost, které se od plic zasmějete. Keep smiling!

Co nejlepšího pro sebe můžete udělat podle znamení zvěrokruhu?

Co nejlepšího pro sebe můžete udělat podle znamení zvěrokruhu?

Přišel čas, abyste pro sebe něco udělali. Přestaňte se zanedbávat, aby váš život konečně za něco stál! Co by vám zrovna teď prospělo ze všeho nejvíce?

Doporučené články Číst více

Býk (21.4. - 21.5.)

Vztahy navázané v únoru mají perspektivu! Venuše zesiluje váš sex-appeal a navíc nabízí setkání s osobou, která se k vám charakterově hodí. Nebojte se dát najevo své sympatie. Odvážnému štěstí přeje.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nebude nouze o nová setkání, z nichž mnohá vypadají perspektivně. Singles se nemusí na nic ohlížet. Zadaní by měli být opatrnější. Nevíte, jak se to stalo, a rázem se ocitnete v milostném trojúhelníku.

Rak (22.6. - 22.7.)

Máte tendenci nechat se naštvat naprostými maličkostmi. Skutečně je třeba pitvat se v každé drobnosti, která se vám ve vztahu znelíbí? Zkuste objevit více trpělivosti a tolerance. Obojí bude potřeba.