Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v lásce v únoru 2019? Poddáme se zimnímu románku, nebo prohloubíme svůj trvalý vztah?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se nebrat si problémy ve vztahu osobně. To, co na začátku února vypadá jako nepřekonatelná překážka, považujete ve druhé polovině za malichernost, které se od plic zasmějete. Keep smiling!

Co zabírá na ženy podle znamení zvěrokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Lvic se musí chlapi snažit více

Co zabírá na ženy podle znamení zvěrokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Lvic se musí chlapi snažit více

Každá jsme jiná a na každou platí jiné triky. Jaký flirt zabírá na ženy jednotlivých znamení a na co všechno se musí chlapi připravit, aby ulovili svou kořist?

Doporučené články Číst více

Býk (21.4. - 21.5.)

Vztahy navázané v únoru mají perspektivu! Venuše zesiluje váš sex-appeal a navíc nabízí setkání s osobou, která se k vám charakterově hodí. Nebojte se dát najevo své sympatie. Odvážnému štěstí přeje.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nebude nouze o nová setkání, z nichž mnohá vypadají perspektivně. Singles se nemusí na nic ohlížet. Zadaní by měli být opatrnější. Nevíte, jak se to stalo, a rázem se ocitnete v milostném trojúhelníku.

Rak (22.6. - 22.7.)

Máte tendenci nechat se naštvat naprostými maličkostmi. Skutečně je třeba pitvat se v každé drobnosti, která se vám ve vztahu znelíbí? Zkuste objevit více trpělivosti a tolerance. Obojí bude potřeba.