Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v lásce v únoru 2019? Poddáme se zimnímu románku, nebo prohloubíme svůj trvalý vztah?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se nebrat si problémy ve vztahu osobně. To, co na začátku února vypadá jako nepřekonatelná překážka, považujete ve druhé polovině za malichernost, které se od plic zasmějete. Keep smiling!

Horoskop na dnešní den - Úterý (15-10-2019) - Budete mít dneska pocit, že na vás v zaměstnání všechno padá.

Horoskop na dnešní den - Úterý (15-10-2019) - Budete mít dneska pocit, že na vás v zaměstnání všechno padá.

Vezměte si dovolenou nebo utečte z práce trochu dřív. Večer zapomenete na všechny starosti a budete myslet jen a jen na lásku. Lze dokončovat dříve započaté projekty.

Doporučené články Číst více

Býk (21.4. - 21.5.)

Vztahy navázané v únoru mají perspektivu! Venuše zesiluje váš sex-appeal a navíc nabízí setkání s osobou, která se k vám charakterově hodí. Nebojte se dát najevo své sympatie. Odvážnému štěstí přeje.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nebude nouze o nová setkání, z nichž mnohá vypadají perspektivně. Singles se nemusí na nic ohlížet. Zadaní by měli být opatrnější. Nevíte, jak se to stalo, a rázem se ocitnete v milostném trojúhelníku.

Rak (22.6. - 22.7.)

Máte tendenci nechat se naštvat naprostými maličkostmi. Skutečně je třeba pitvat se v každé drobnosti, která se vám ve vztahu znelíbí? Zkuste objevit více trpělivosti a tolerance. Obojí bude potřeba.