Svátky klepou na dveře a vaše peněženka z toho nejspíš nemá vůbec radost. Prozradíme vám, jak si nejlépe vydělat a ušetřit peníze podle tarotových karet a vašeho znamení!

Beran


Karta Síla značí nutnost ovládat své vášně a trochu krotit své touhy pomocí síly vůle, kterou potřebujete rozvíjet a podporovat. Je snadné v předvánočním nákupním shonu a záplavě reklam podlehnout pocitu, co všechno nutně potřebujete ke štěstí a bez čeho se jistě neobejdou vaši blízcí, ale pak je čas, aby nastoupilo vaše vyšší já a připomnělo vám to, co již dávno víte, totiž že méně někdy znamená víc. Největší zrada pro vaši peněženku se ukrývá v milostných a erotických vztazích, ve jménu, kterých začnete velmi snadno a nekontrolovatelně utrácet, pozor na to. K dosažení vyšších příjmů budete taky potřebovat pevnou vůli, která vám pomůže zaměřit vaše schopnosti cílevědomě a konstruktivně tam, kde to bude vynášet, tedy do perspektivních a ideálně spíš dlouhodobějších projektů nebo investicí. V opačném případě si totiž jako neřízená střela snadno vyplýtváte svoji energii, aniž byste na tom cokoliv získali. A to by přece byla škoda!

Kdo nikdy nespěchá do vážného vztahu a na lásku si počká? Jsou to tato znamení!

Kdo nikdy nespěchá do vážného vztahu a na lásku si počká? Jsou to tato znamení!

Která čtyři znamení nikdy do vážného vztahu nespěchají?

Doporučené články Číst více


Býk


Karta Osm pohárů ukazuje na narušený tok energií a na to, že něco se nepovedlo podle vašich plánů a očekávání. Ačkoliv to souvisí v první řadě s mezilidskými vztahy, má daná záležitost mimořádně velký vliv i na vaši finanční situaci. Máte totiž pocit, že je všechno na vás, že se na nikoho nemůžete spolehnout, snažíte se zajistit si nezávislost, ale to sebou přináší velké množství výdajů, kterým byste se při zlepšení spolupráce v rodině nebo partnerském vztahu mohli vyhnout. Potřebujete si teď spíš trochu odpočinout a nechat si projít věci hlavou v klidu a pohodě, nikoliv táhnout v práci přesčasy, být v neustálém stresu a honit se za penězi. Vaše samota a nezávislost by tedy měla být především na psychické úrovni, na té materiální nemusíte pohrdat spolupatřičností a klidně dovolte vašim blízkým, ať to nebo ono zaplatí oni, když jsou k tomu ochotni. Je potřeba opět obnovit a rozvíjet vzájemnou pomoc, to vám zajistí pocit klidu, finanční jistoty a umožní vám to bez stresu se připravit na příchod svátků.


Blíženci


Karta Osm mincí prozrazuje, že všechny své výdělky si budete muset poctivě odpracovat a žádná zkratka neexistuje! Vaše práce vás však bude bavit, takže si na to rozhodně nemůžete stěžovat! S blížícími se svátky se vám vyplatí využít příležitost a vydělat si více díky přesčasům nebo víkendům stráveným v práci. Když se to všechno sečte a podtrhne, ono se to nakonec nasbírá, i když vám zpočátku bude připadat, že vaše výdělky nejsou nijak slavné. Na druhé straně, šetřit a výhodně nakupovat se taky vyplatí, opět je to koruna ke koruně a v konečném důsledku celkem hodně peněz. Když tedy vyrazíte na předvánoční nákupy, bude dobrý nápad projít raději více obchodů a srovnat ceny, možná budete až překvapeni, jak velké rozdíly mezi nimi mohou být. Když si pak ušetřené finance přepočtete na hodiny a dny práce, zjistíte, že jste si díky výhodným nákupům v přepočtu ušetřili minimálně jeden pracovní víkend! A to už se vyplatí a stojí to za tu trochu námahy navíc!

 

Rak


Karta Královna holí ukazuje, že je potřeba spojit laskavost a rozhodnost, abyste ve svém životě a rodině nastolili finanční rovnováhu. Na jedné straně je potřeba být občas velkorysí a dopřát si to, co vám nebo vašim nejbližším udělá opravdovou radost, co vám pomůže zkrášlit a zútulnit vaše bydlení nebo zpříjemnit volný čas. Na druhé straně však nelze koupit všechno, po čem kdo z rodiny zatouží, a někdy bude potřeba to vysvětlit dostatečně rázně a nekompromisně, aby to i ostatní pochopili, zejména pak děti a mladší ročníky. Zlepšení finanční situace dosáhnete spíš na úrovni ušetření výdajů a rozumného hospodaření s penězi než se snažit o nějaké zázračné výdělky. Raději než trávit čas v práci, ho můžete věnovat své rodině a blízkým a užít si společně krásné adventní období plné zážitků. A to vám konec konců taky pomůže ušetřit, protože vlastnoručně napečené cukroví nebo doma vyrobené kreativní vánoční ozdoby vyjdou rozhodně levněji než ty z obchodu – a to ani nemluvíme o radosti, kterou vám to přinese!

HOROSKOP: Kdo umí odpustit nevěru? Ryby by sukničkáře popravily bez milosti! Blíženci umí úlet pochopit

HOROSKOP: Kdo umí odpustit nevěru? Ryby by sukničkáře popravily bez milosti! Blíženci umí úlet pochopit

Každý někdy někomu zahnul. A kdo to neudělal, tak na to alespoň myslel. Nevěra prostě vládne vládne světu. Jak ovšem probíhá takové odpuštění? Některé znamení skousne všechno a umí lehce odpouštět. Ale třeba takové Ryby by nevěrníka snad zabily. A jak jst

Doporučené články Číst více