Osud nerozhoduje v náš prospěch či neprospěch. Dělá si, co se chce a přinese nám do cesty různé typy lidí. Někteří však dokáží ovlivnit náš život mnohem více než ostatní. Všimly jste si někdy jakého jsou znamení?
Znamení zvěrokruhu v sobě jaksi podvědomě kódují vlastnosti či dané věci, které jedinec prezentuje vnějšímu světu. Na základě nich si mnozí hledají osudovou lásku, ale i přátele. Napadlo vás však, že ve vašem okolí existují i lidé, kteří jsou pro vás osudoví v jiném slova smyslu? Ti, kteří vám změní život, naučí vás něco nového a pomohou vám otevřít dveře do světů, které jste předtím ještě neznaly. Takto si navzájem pasují znamení a ovlivňují se v každodenním životě.
 

Vodnář potřebuje rozvahu Býka

Pokud jste narozená ve znamení Vodnáře, milujete život. Své pozitivní vnímání maličkostí a někdy až volnomyšlenkářství si nenecháváte jen pro sebe. Jste přátelská a tolerantní, avšak místy až příliš nepraktická či výstřední. Pokud ve svém životě poznáte stabilního a pragmatického Býka, dokáže vám pořádně změnit základy běžných dní. Aby spolu tato znamení mohly vycházet, musí se naučit navzájem respektovat a chápat toho druhého. Býk si totiž stojí nohama pevně na zemi, což dokáže přelétavého Vodnáře pořádně zchladit. Spolu však umíte stavět svůj vztah či přátelství na rozvaze a užívat si potěšení tohoto světa.

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

V tomto týdnu máte povinností nad hlavu, ale na žádnou z nich se nedokážete soustředit. Zkuste si uvědomit, co je důležité a jaké aktivity mohou počkat. Díky rozvržené práci se vyhnete chybám z nepozornosti.

Doporučené články Číst více

Váhy si uvědomí i nepřejícnost díky Blížencům

Žena Váha je sice vášnivá, ale na opačné straně miluje harmonii a pořádek ve světě. Zakládá si na svém šarmu a eleganci a nikdy nepohrdne diplomatickým řešením věcí. Vrtkavost Blížence jí proto může zpočátku pořádně překážet. Váha by si přála světový mír a klid v duši, proto ji postoj, který uznává neustále pochybování dokáže pořádně rozházet. Blíženec jí však dokáže pomoci otevřít oči a vidět i jiný typ sveta, někdy negativní a plný neshod, ovšem i tak krásný.

Citlivost Ryb podpoří Střelec

Skutečná tvář Ryby je velmi těžko odhalitelná. Někdy dokáží své citlivé já skrývat tak dobře, že je lidé začnou vnímat jako líné či neústupné. Pravou podstatou znamení Ryby je však její dokonalé pochopení jiných. Zábavný a přelétavý Střelec jim pomáhá překonávat útrapy běžných dní, které se Rybám někdy zdají nekonečné. S kamarádem Střelcem nebudou mít tendenci utíkat od reality do své fantazie či snů, protože je dokáže pohltit jeho optimismus a touha po poznávání.