STŘELEC - 23. 11.-21. 12.

Nemotorný, neobratný, netaktní - ve všech smyslech a ohledech. Slovní, citový i fyzický slon, který dupe v porcelánu a rozbíjí, co může, vyvolává poprask a dopouští se přešlapů - i když to tak nikdy nemyslí, protože ve skutečnosti je vážně zlatíčko. Co chvíli si nevidí do pusy, případně nemá pod kontrolou jiné části těla. Sám sobě je nejhorším nepřítelem.

KOZOROH - 22. 12.-20. 1.

Nejneúnavněji ambiciózní a prospěchářský ze všech znamení zvěrokruhu. Kozorozi mají psychickou sílu i touhu po úspěchu natolik silnou, aby ostatní zadupali do země, pokud je to dostane na vyšší příčku. Zlí, nekompromisní, vážní, nudní. Nepřátelé tak nebezpeční, že by na sobě měli nosit varovnou nálepku, protože nikdy nezapomenou žádnou křivdu a nikdy neopomenou vrátit či oplatit urážku.

Horoskop na dnešní den - Středa (03-06-2020) - Dnes se můžete točit kolem skutečně velkých peněz.

Horoskop na dnešní den - Středa (03-06-2020) - Dnes se můžete točit kolem skutečně velkých peněz.

Vycítili jste dobrou příležitost a asi ji nepustíte, dokud ji plně nevyužijete. Jen si dejte pozor, aby vaše počínání neodhalila příliš brzy konkurence. Vzniká možnost podpisu výhodných smluv a kontraktů.

Doporučené články Číst více

VODNÁŘ - 21. 1.-20. 2.

Vodnáři žijí ve vlastním světě - na citů prosté, holé planetě, kde naprosto chybí teplo a světlo. Na místě, které je odpojené od energie živých, dýchajících lidí. Jako roboti procházejí světem, který rozebírají na dílky, aby je mohli analyzovat - ale čím podrobněji zkoumají, tím víc jim uniká celkový obraz či snaha se do něj zapojit.

RYBY - 21. 2.-20. 3.

Potřebují se obětovat, potřebují se trápit a doslova potřebují, aby je někdo potřeboval. Ryby zajdou jakkoli daleko, aby vyvolaly sympatie a vděčnost, byť by byla nezasloužená. Profesionální trpitel libující si ve svém trápení. Průkopník sebelítosti a prolévač mnoha slz.