Změna je život, tvrdí někteří, ale jiné vybočení z rutiny a nutnost zvykat si na novou realitu více než děsí. Příležitost vykročit pravou nohou teď mají s příchodem nového roku všichni, ale každé znamení horoskopu se k tomu staví jinak. Jedni už starý rok hodili za hlavu, zato druzí se snaží držet zavedených pořádků. Jak jsou na tom jednotliví zástupci zvěrokruhu? Kdo nové začátky miluje a vítá a kdo by se jim nejradši za jakýchkoli okolností vyhnul?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani a změna jsou nejlepší kamarádi, takže nové začátky vítají s otevřenou náručí. Nic je netěší tolik jako oficiální povolení na všechno zapomenout a začít úplně znovu s hlavou plnou plánů a nadšením v očích. Berani nemají zrovna výdrž a houževnatost, jsou spíš jiskrou, která zapaluje stále nové a nové hranice. A to jim skutečně jde. Leden je tedy jedním z jejich nejoblíbenějších měsíců, kdy jsou ještě plni energie, nadšení a zápalu pro věc – ať už si vysnili pro nový rok cokoli.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci na změny moc nejsou, jedná se spíše o konzervativní, pomalejší znamení, které si žije vlastním tempem. Neradi se za čímkoli honí, neradi jsou do věcí tlačeni. Všechno si potřebují promyslet, každý krok, každý tah, každé rozhodnutí. Jsou-li zavaleni množstvím novinek a čerstvých začátků, zpanikaří a pak už s nimi nic nepohne. Býci ledasco vydrží, ale proti změnám se stavějí odmítavě už z principu. Leden jakožto nový začátek většinou spíš ignorují a jedou si dál to svoje.

Jak svádět jednotlivá znamení?

Jak svádět jednotlivá znamení?

Léto a láska k sobě neodmyslitelně patří. Pomíjivé letní flirty bývají spíš zábavným zpestřením než začátkem dlouhodobého vztahu. Přesto se vyplatí vědět, jak na jednotlivá znamení zvěrokruhu, když je chcete okouzlit. Každé znamení má svoje preference a p

Doporučené články Číst více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům rozhodně nové začátky nevadí, naopak je poměrně vítají, stejně jako všechny ostatní nové impulzy. Může za to jejich vrozená zvědavost, se níž se pouštějí do všeho nového a neznámého. Samozřejmě u nich není zaručeno, jak se na nový cirkus, který v lednu začíná, budou dívat: jestli s úsměvem na tváři, nebo naopak se skřípáním zubů. Záleží hlavně na tom, jak se zrovna vyspí. Obecně je pro ně ale změna výzva, do které se rádi pouštějí a testují své schopnosti a dovednosti.