Jste pořád single a nevíte, kde je zakopaný pes? Zkuste se zeptat zvěrokruhu, důvody jsou možná takové, které by vás ani nenapadly. Někdy stačí málo a hned je šance najít toho pravého (nebo pravou).

Beran


Lidé narození ve znamení Berana se neustále pohybují, soutěží a dělají spoustu náročných aktivit a tyto všechny akce jim brání, aby si udělali čas na hledání partnera. Musíte se prostě otevřít lásce, zpomalte a pochopte, že flirtování je sice zábava, ale když najdete někoho opravdu výjimečného, je to super.

3 znamení zvěrokruhu, která nejvíc trápí úzkost. Je mezi nimi to vaše?

3 znamení zvěrokruhu, která nejvíc trápí úzkost. Je mezi nimi to vaše?

Střídání nálad a emocí je pro člověka zcela normální...

Doporučené články Číst více

Býk


Býci, jestli jste stále single, musíte se zbavit veškerého hněvu, který v sobě jako Býci máte. Vaše záchvaty zlosti a nepohody musíte eliminovat, jinak vás budou brzdit a vaše srdce se neotevře nové lásce. Negativita je jako houba, která se zvětšuje: čím víc do ní vkládáte, tím větší bude. A když ji uvolníte, zmáčknete a zbavíte toho negativního, máte šanci si do života konečně přitáhnout partnera.

Blíženci


Blíženci, vy moc dobře víte, že jste nestálí, a právě tohle vaše vnitřní přesvědčení, že se nikdy nedokážete připoutat k jedné osobě, se stává sebereflexním proroctvím. Jakmile budete přesvědčovat sami sebe, že nedokážete milovat jednu osobu po zbytek života, nikdy ji nenajdete. Stačí věřit a změnit vaše myšlenkové pochody. Ano, jakmile se někdo objeví, dejte mu šanci – a dejte ji i sami sobě.

Rak


Raci jsou držáci a rodinné typy, takže se může stát, že se velmi dlouho utápějí v sebelitování. Vykašlete se na minulost, přestaňte sledovat Facebook, Twitter, Instagram svých bývalých partnerů a přerušte to spojení, které vás ničí. Jakmile budete pořád poslouchat minulost, nebudete vidět přítomnost a všechny možnosti, které se vám nabízejí. Nevyhýbejte se vlastnímu a novému životu!