Když mezi mužem a ženou prolétne pomyslná jiskra a rozhodnou se navázat vážný vtah, měli by si uvědomit své slabiny i silné stánky. Už při samém zrodu lásky vyplouvají na světlo světa první chybičky. Zamilovanost je sladká, ale povahové rysy jednotlivých slunečních znamení nic nepřeválcuje.

Beran

Není žádným tajemstvím, že Berani skáčou do vztahu doslova po hlavě. Prostě jsou zamilovaní a nevidí nedozírné následky. Jakoby si byli jistí, že je to láska na celý život. To je sice hezké, ale nepřemýšlí nad tím, co se může stát za několik týdnů nebo dnů. Berani by si měli dávat pozor na brzkou nabídku k bydlení či k sňatku. Jak se říká, dvakrát měř a jednou řež.

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Doporučené články Číst více

Býk


O Býkovi je známo, že je prakticky založený. Ale v lásce je vše dovoleno. Jakmile uvidí sexy protějšek, spadnou z něj všechny zábrany. Vždyť Býk miluje noblesní a přitažlivé věci i lidi. To je pro něj hrozba a zkáza. V budoucím životě by se zklamal, protože nedostatečné materiální zajištění je pro Býka nepředstavitelné a skličující.

Blíženci

Pro Blížence je typická komunikace, proto se zaměřují na jedince s velkou slovní zásobou a úžasnými životními zážitky. Takovíto lidé bývají často nespolehliví, což se Blížencům po čase znelíbí. Sice nejsou stoprocentní, ale určitě jim nebude po chuti někoho živit. Postupem času Blíženci zjistí, že se spálili a nesmyslný vztah bez vážných šrámů opustí.