STŘELEC (23. 11.-21. 12.)


Střelec je často dobrodruh. Jenže v běžném životě, kdy je potřeba postarat se o děti a zaplatit hypotéku, to může být na škodu. To, co pro jiné může znamenat klid, harmonii a bezpečí, je pro Střelce pastí. Střelec je velmi akční, zvědavý a otevřený všemu novému. Ve snaze nenudit se a zkoušet pokaždé něco nového, ale ukazuje záda i lidem, kteří se na něj spoléhají.

Co s tím dělat: Než se pustíš do nového dobrodružství, zkus trošku poodstoupit a zvážit, zda ti skutečně přinese něco nového.

TO TADY JEŠTĚ NEBYLO! Horoskop podle reinkarnace: zjistíte, odkud jste přišli a kam směřujete!

TO TADY JEŠTĚ NEBYLO! Horoskop podle reinkarnace: zjistíte, odkud jste přišli a kam směřujete!

Indická astrologie je založena na temperamentu a víře v minulé životy. Tento přístup zastává názor, že každý člověk má za sebou více předchozích životů, a že duše znovunarozením nabírá nové zkušenosti.

Doporučené články Číst více

KOZOROH (22. 12.-20. 1.)


Kozoroh přesně ví, co je pro něj důležité, aby stoupal vzhůru. S jakými lidmi se přátelit a jaká místa navštěvovat. Trápí ho často, co si o něm myslí ostatní, a často proto dělá to, co sám nechce, jen aby si získal oblibu. Pro touhu po úspěchu často popírá sám sebe, jen aby se stal skvělým dítětem svých rodičů či zaměstnancem.

Co s tím dělat: Uvědom si, že je dobré mít své touhy i slabiny, o kterých ostatní vědí. Je dobré uvědomit si také vlastní silné stránky, poznat sám sebe a přestat se chtít zavděčit ostatním.

VODNÁŘ (21. 1. -20. 2.)


Rád vede vášnivé debaty a vzpírá se konvencím. Často ale může popírat sám sebe, být v rozporu sám se sebou, jen aby nepůsobil průměrně a všedně. To, co je pro něj plodná diskuse, mohou ostatní chápat jako hrubý útok.

Co s tím dělat: Máš hodně energie, ale je dobré ji nasměrovat správným směrem. Neskákat na každou vějičku a neplýtvat silou zbytečně.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (16-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (16-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

RYBY (21. 2. – 20. 3.)


Jsou citlivé, duchovně zaměřené. Často berou ohledy na druhé a nedovedou říci „ne“ a nechávají se bohužel lidmi někdy zneužívat.

Co s tím dělat: Nikdo bohužel nemyslí na tvoje pocity tak, jako ty myslíš na pocity ostatních. Nejsi zodpovědná za pocity ostatních, stejně jako ostatní nejsou zodpovědní za tvoje.